Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

Fallout i Wasteland => Problemy techniczne => Wątek zaczęty przez: Abyss Dweller on Grudzień 31, 2008, 04:09:13Tytuł: Wygląd postaci ...
Wiadomość wysłana przez: Abyss Dweller on Grudzień 31, 2008, 04:09:13
Pierwsza sprawa - nie jest to problem techniczny. Ale jako iż działów poświęconych "zwykłym" problemom nie odnalazłem, postanowiłem napisać tutaj.

Problem jest dość prozaiczny. Po przejściu gry za pierwszym podejściem przyzwyczaiłem się do facjaty swojego bohatera na tyle, że teraz, gdy postanowiłem zagrać jeszcze raz i doszedłem do ekranu wyglądu postaci, postanowiłem aby koleś wyglądał tak samo (albo choć podobnie) jak ostatnio.
Niestety za ... nie jestem w stanie przywrócić "oryginalnego" wyglądu. Szlag, byłem nawet u Pinkertona aby obejrzeć, no wiecie, "statystyki"; później oczywiście wszystko dokładnie przepisuję.
Nic to, wygląd nadal różni się na tyle, że nadal jestem niezadowolony ;p

Może istnieje możliwość wgrania wyglądu starej postaci?
A może po prostu wraz ze wzrostem doświadczenia postać "mężnieje", co tłumaczyłoby dlaczego koleś wygląda teraz jak dzieciak?

Muszę przyznać, problem jest idiotyczny, ale spytać nie zaszkodzi.


Tytuł: Odp: Wygląd postaci ...
Wiadomość wysłana przez: RadioActive on Grudzień 31, 2008, 20:49:31
Czytałem gdzieś, że każdy poziom postarza postać w proporcji mniej-więcej 1lv=0.5 roku. Czy prawda to jest nie mam pojęcia, ale mogłoby to tłumaczyć ograniczenie levelowe (?).