Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

Organizacyjno - schronowe => Działanie forum oraz regulamin => Wątek zaczęty przez: Squonk on Wrzesień 18, 2008, 00:41:26Tytuł: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Wrzesień 18, 2008, 00:41:26
Regulamin forum na jakim się znajdujecie jest tak prosty, że go faktycznie nie ma. Jego podstawą są wytyczne określone w normach prawnych Konstytucji RP, prawa karnego, prawa cywilnego oraz prawa prasowego.

Jako, że jest to forum newsowe - a nie takie do końca typowe - to dopuszczalna jest większa temperatura prowadzenia dyskusji czy wymiany zdań. Granicą są jednak zapisy powyższych dokumentów.

Wszelkie niejasności oraz wątpliwości rozstrzyga oraz o nich decyduje administracja forum, złożona z osób będącymi właścicielami tego miejsca - czyli redaktorów.

I tyle.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Luty 10, 2009, 03:34:57
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za słowa, czyny oraz inne nie zgodne z prawem działania jakie wobec osób trzecich mogą zrobić użytkownicy tego forum.

Jednak z takich czynów - zauważonych przez lub zgłoszonych do - Administracji, będą wyciągane konsekwencje, adekwatne do stopnia tychże.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Luty 21, 2009, 02:55:53
I kolejny aneks do regulaminu  8)

Zabrania się zakładania kont noszących nazwę organizacji/stowarzyszeń. Takie konta będą z miejsca banowane. Dopuszczalne jest za to umieszczanie w swojej ksywie na forum, skrótu czy innego oznaczenia odnoszącego się do powyższych.

Np. ksywa: janek_BKCh (od Bractwo Kwasu Chlebowego) - jest poprawna   :)

Ale ksywa słynna_nowa_gra_postapo czy ekipa fajnych ziomów - już nie.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Kwiecień 10, 2009, 12:24:12
Aneks z dnia 10.IV.2009

Konta mające w nazwie:
- krzaczki,
- znaczki,
- obrazeczki,
- inne gówna w stylu Naszej Klasy czy innego epulsa

będą z miejsca blokowane, po namierzeniu ich przez administrację forum.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Czerwiec 20, 2009, 14:51:21
Od dziś do odwołania, z uwagi na pewne, techniczne niedogodności zostają zmienione zasady rejestracji na forum. Po rejestracji użytkownika, konta będą aktywowane i zatwierdzane przez administrację forum, po dokonaniu niezbędnej weryfikacji.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Marzec 09, 2010, 14:46:17
To się czasami pojawia jako wątpliwości więc wyjaśniam:

- post pod własnym postem można napisać po upływie 24 godzin, od daty napisania tego pierwszego;

- nie ma niczego złego w odgrzebywaniu dawnych tematów, pod warunkiem dodania tam merytorycznego komentarza.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Czerwiec 10, 2010, 13:16:18
Aneks z dnia 10.VI.2010

Wszelkie oskarżenia o podstawie prawnej wysuwane wobec Redakcji Trzynastego Schronu muszą zawierać cytat z kodeksu cywilnego, kodeksu prawa autorskiego, kodeksu prawa prasowego, itp. W przeciwnym razie zostaną uznane za zwyczajne nakręcane flejma i tak owoż potraktowane.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Czerwiec 27, 2010, 00:12:28
Aneks z dnia 27.VI.2010

Użytkownicy forum są proszeni o nieumieszczanie w oznaczeniach swojego konta (avatar, podpis, sygnatura) elementów propagujących faszyzm, komunizm oraz nazizm. Administracja forum zastrzega sobie prawo do edycji konta, a w przypadku recydywy i ponownego umieszczenia takiej symboliki do nałożenia bana.


Tytuł: Odp: Regulamin forum
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Marzec 01, 2012, 15:50:52
Aneks z dnia 1.III.2012

W wyniku szeroko zakrojonej walki o pokój na świecie, wolność i demokrację, a przy okazji także ze spamem, forum Trzynastego Schronu ma pewne procedury oraz ograniczenia dla wprowadzone dla nowych użytkowników:

1) Każde nowo zarejestrowane konto jest aktywowane przez administrację forum. Użycie do rejestracji konta serwera proxy lub systemu anonimizacji IP skutkuje natychmiastowym usunięciem konta.

2) Użytkownicy z określoną rangą forum mogą przeglądać profile pozostałych użytkowników.

3) Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użytkowników, jeżeli użyją oni przy rejestracji konta haseł o niskiej sile lub zawierających nazwę użytkownika.