Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout

Postapokalipsa => Muzyka => Wątek zaczęty przez: Squonk on Październik 17, 2008, 13:10:28Tytuł: Zombie was za uszy wtrąbi
Wiadomość wysłana przez: Squonk on Październik 17, 2008, 13:10:28
Bezpośredni link do newsa (http://www.fallout3.net/ie_index_f3.htm?action=news&sub=vievkom&uniq=news_48f870549bc9f)

-----

Straszeni kryzysem na rynkach finansowych, drożyzną, walką o samolot na najwyższych szczytach władzy, tajemniczą chorobą paraliżującą polskie lotnictwo - jak nic sami możemy wpaść w paranoję strachu i obaw.

W końcu jak zauważa Maciej Kuczyński w powieści "Katastrofa" (trzeba by w końcu napisać jej reckę no nie? ;-)) atmosfera strachu wytwarzana przez media, może odbić się na psychice ludzi i wynieść na światło dzienne ich fobie, lęki czy nie wykryte zaburzenia psychiczne.

Aby więc samemu nie zwariować, to trzeba się jakoś zaszczepić. Jako, że "kaca najlepiej leczy się klinem", to polecam Wam zaznajomić się z muzyką projektu Post Apocalyptic Zombie (http://www.lastfm.pl/music/Post+Apocalyptic+Zombie).

Dziwne, tajemnicze, industrialne dźwięki stworzone przez tego wykonawcę - zebrane w trzech albumach - na pewno ukoją Wasze zmysły, brutalnie gwałcone zalewem informacyjnej papki płynącej z różnych fucktów, tefałenów czy innych telewizorni.

Albumy:
"Radioactive Zombie Wastelands" (http://www.lastfm.pl/music/Post+Apocalyptic+Zombie/Radioactive+Zombie+Wastelands)
"Waves of Terror" (http://www.lastfm.pl/music/Post+Apocalyptic+Zombie/Waves+of+Terror)
"Aspartame, The Sweet Poison" (http://www.lastfm.pl/music/Post+Apocalyptic+Zombie/Aspartame%2C+The+Sweet+Poison)

Wyniuchano na OUTPOST.