Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 24, 2018, 20:58:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wgrywanie modów do wersji F3 GOTY  (Przeczytany 549 razy)
szczepX

« : Kwiecień 11, 2018, 09:17:14 »

Witam
Zacząłem przygodę z F3 i na sam początek chcę wrzucić kilka nieistotnych modów (np. większe okno dialogowe, mapa, wygląd pip boya itd)
Instaluje nexus MM dodaje mody aktywuje odpalam grę i od razu aktywują się zadania z DLC. trochę mnie to wnerwia bo robi bajzel w zadaniach. teraz nie wiem czy tak zostawić czy wyłączyć pluginy w NMM i włączać je po kolei jak się ukończy podstawkę F3.

Czy istnieje jakiś system skrótów do pipboya żeby od razu wyświetlał zadania, mapę czy plecak?
Aurelinus
Moderator
*

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 12, 2018, 01:15:50 »

Nie wiem czy tak zostawić czy wyłączyć pluginy w NMM i włączać je po kolei jak się ukończy podstawkę F3.
Kwetsia gustu, DLC do F3 są niezwykle gówniane, nic kompletnie nie wnoszą do gry, są przy tym zabugowane i więcej z nimi kłopotu niż pożytku jak i całym F3. Nie zrozum mnie źle, F3 to był dobry restart gry 10 lat temu, teraz patrzy się na nią z politowaniem, bo nie wytrzymała próby czasu. Tym nie mniej, na pewno nie próbuj rozpoczynać grania z DLC Broken Steel, bo ten akurat koszmarnie miesza w fabule, aktywuj go co najmniej/dopiero w momencie gdy już napotkasz Enklawę, nie wcześniej.

Czy istnieje jakiś system skrótów do pipboya żeby od razu wyświetlał zadania, mapę czy plecak?
Chyba możesz skorzystać tylko z F1/F2/F3.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2018, 01:17:43 wysłane przez Aurelinus » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!