Autor Wątek: Wgrywanie modów do wersji F3 GOTY  (Przeczytany 5815 razy)

szczepX

  • Wiadomości: 1
Wgrywanie modów do wersji F3 GOTY
« dnia: 11 Kwietnia 2018, 09:17:14 »
Witam
Zacząłem przygodę z F3 i na sam początek chcę wrzucić kilka nieistotnych modów (np. większe okno dialogowe, mapa, wygląd pip boya itd)
Instaluje nexus MM dodaje mody aktywuje odpalam grę i od razu aktywują się zadania z DLC. trochę mnie to wnerwia bo robi bajzel w zadaniach. teraz nie wiem czy tak zostawić czy wyłączyć pluginy w NMM i włączać je po kolei jak się ukończy podstawkę F3.

Czy istnieje jakiś system skrótów do pipboya żeby od razu wyświetlał zadania, mapę czy plecak?

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Wgrywanie modów do wersji F3 GOTY
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Kwietnia 2018, 01:15:50 »
Nie wiem czy tak zostawić czy wyłączyć pluginy w NMM i włączać je po kolei jak się ukończy podstawkę F3.
Kwetsia gustu, DLC do F3 są niezwykle gówniane, nic kompletnie nie wnoszą do gry, są przy tym zabugowane i więcej z nimi kłopotu niż pożytku jak i całym F3. Nie zrozum mnie źle, F3 to był dobry restart gry 10 lat temu, teraz patrzy się na nią z politowaniem, bo nie wytrzymała próby czasu. Tym nie mniej, na pewno nie próbuj rozpoczynać grania z DLC Broken Steel, bo ten akurat koszmarnie miesza w fabule, aktywuj go co najmniej/dopiero w momencie gdy już napotkasz Enklawę, nie wcześniej.

Czy istnieje jakiś system skrótów do pipboya żeby od razu wyświetlał zadania, mapę czy plecak?
Chyba możesz skorzystać tylko z F1/F2/F3.
« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2018, 01:17:43 wysłana przez Aurelinus »