Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Lipiec 16, 2018, 08:58:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Atom RPG  (Przeczytany 209 razy)
klapy4
Szeregowy
*

« : Marzec 26, 2018, 20:50:05 »

Siemano
Niedawno na steamie pojawiła się ruska gra Atom RPG
http://store.steampowered.com/app/552620/ATOM_RPG_Postapocalyptic_indie_game/
Jak widać gra bardzo przypomina fallouta. Chętnie bym w nią pograł tylko kiepsko u mnie z angielskim a z ruskim to już w ogóle🙂 Może ktoś popracuje nad spolszczeniem albo już pracuje? Szukałem po internetach ale nic na ten temat nie znalazłem.
Rodrrik
Mł. chorąży sztab. - Redaktor
*

"Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"

« Odpowiedz #1 : Marzec 27, 2018, 14:17:38 »

1. Nad spolszczeniem nie pracuję się kiedy gra jest we wczesnym dostępie.
2. Gra będzie miała ściany tekstu przez które [zwłaszcza w obecnych czasach kiedy w internecie coraz mniej jest twórców skazanych na niedocenienie i pogodzonych z nim czyli na przykład tłumaczy] nikt się nie przekopie. Spolszczenia na 99% nie będzie.
3. Przed grą jeszcze długa, długa droga. Radzę wstrzymać się z zakupem jak na razie.

"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "
Adam
St. sierżant
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 28, 2018, 12:41:07 »

Nie przesadzajmy że na 99%, ale fakt - pewnie nie będzie. Chyba że gra zostanie dostrzeżona przez ważnych influencerów takich jak klocuch i okaże się hitem - wtedy spolszczenie raczej powstanie.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!