Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 15, 2018, 12:37:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: 'Czarna Pantera' - recenzja  (Przeczytany 126 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Marzec 04, 2018, 15:35:22 »

Nieuniknionym było, że nadejście Czarnej Pantery wywoła w świecie filmu pewne kontrowersje, i znowu rozbudzi burzę między lewą i prawą stroną barierki fanów komiksowej kinematografii. Prawa strona będzie oskarżać lewą o przymykanie oczu na wady filmu, byleby tylko nie skalać złotego cielca politycznej poprawności. Lewa natomiast będzie oskarżać prawą o "hejt", wraz z niezdolnością do zobaczenia wartości filmu z uwagi na kolor skóry bohaterów.

Dla mnie natomiast liczyło się tylko jedno pytanie - ile jest wart sam film, jaką w sobie prezentuje wartość artystyczną i merytoryczną? Zapraszam do recenzji, w której znajdziecie odpowiedź.

Dający nadludzkie zdolności i niezniszczalny kostium T'Challa był jedynym elementem czyniącym ostatniego Kapitana Amerykę znośnym seansem. W tym jakże kosmicznie rozczarowującym i nudnym filmie on jeden stanowił powiew jakiejkolwiek świeżości i inności przy jednoczesnym dobrym rozpisaniu motywacji i działania postaci. Dlatego też Czarna Pantera była jedynym filmem Marvela, na jaki tak naprawdę czekałem. Tutaj nie było sytuacji jak w Thor: Ragnarok, który wziął mnie kompletnie z zaskoczenia. Ciekawa koncepcja, ciekawy bohater i znakomity reżyser, który nie zajmował się dotąd superbohaterskim klimatem.

Całość recenzji pod tym linkiem.

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!