Autor Wątek: Wieczorek filmowy Trzynastego Schronu #23 - Iron Sky  (Przeczytany 1229 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Wieczorek filmowy Trzynastego Schronu #23 - Iron Sky
« dnia: 03 Lutego 2018, 21:16:25 »

"Kim są i skąd przychodzą"
pyta św. Jan Ewangelista w swojej Apokalipsie, rozdział 7, 12. W tekście są oni ubrani w białe szaty, ale tak naprawdę były czarne, jak ich sumienia. I mundury oczywiście.

NAZIŚCI! 😨

Pytanie o ich pochodzenie, jest jednak nadal aktualne. Na pewno nie z obszaru Niemiec i Austrii, występujący tam w latach 1919-1945, mający kluczowy wpływ na wydarzenia II wojny światowej. Nie, to nie mogły być takie osoby, bowiem w tamtym czasie wszyscy byli krawcami i hodowcami świń, a jedyne noszone mundury jakie były to listonosza i kolejarza.

No więc jeśli nie z krajów, w którym ludzie posługują się (jeszcze 😂) językiem Goethego, to skąd?

Z KSIĘŻYCA!


Jak przystało na rzetelne i uczciwe media, a do takich należy Trzynasty Schron, mamy na to twarde dowody. Obejrzycie je w linku poniżej, w rozszerzeniu nowiny.


« Ostatnia zmiana: 03 Lutego 2018, 23:00:09 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Wieczorek filmowy Trzynastego Schronu #23 - Iron Sky
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lutego 2018, 21:34:30 »
To legalne (ten film na youtube, nie sprowadzanie nazistów z księżyca)? Pomysł jest tak głupi, że aż obejrzę kiedyś.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Wieczorek filmowy Trzynastego Schronu #23 - Iron Sky
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lutego 2018, 23:02:51 »
Widocznie tak, skoro to kanał polskiego dystrybutora, który zarobi dodatkową kasę za monetyzację na YouTube, niż miałby ja tracić na kopiowaniu filmu.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.