Autor Wątek: Fallout 4: Capital Wasteland - czyli Fallout 3 w nowym ubraniu  (Przeczytany 1157 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron

Nie wiem co mam o tym myśleć, czyli o kolejnej inicjatywie użycia silnika z gry Fallout 4 do odgrzania starych Falloutów, ale mogę powiedzieć jedno. To votum nieufności wobec ostatnich poczynań Bethesdy, podszyte jednak dużą dawką pragmatyzmu.

Jak słabe są to poczynania, widać przy dokonaniu paru porównań. Cienizna Fallouta 3 wychodzi wówczas, gdy zagra się w Fallouta New Vegas. Zaś słabość Fallouta 4 jest po prostu słabością koncepcji tej gry, która jest wszystkim tylko nie grą z wielowątkową fabułą, w której gracz trąca struny historii. Jednak silnik samej gry, jak i możliwości jej modyfikowania muszą być na tyle interesujące, że kolejna grupa zapaleńców chce dokonać remake'u właśnie przygód Samotnego Wędrowca.



Osoby, które tworzą projekt Fallout 4: Capital Wasteland udzielały się już w sfinalizowanych projektach modyfikowania innych gier Bethesdy, jak choćby The Elder Scrolls V: Skyrim. Daje to więc nadzieję, powrót na Stołeczne Pustkowia się uda.



Więcej, w tym źródła zdjęć:
Strona Główna projektu Fallout 4: Capital Wasteland
Twitter Fallout 4: Capital Wasteland
Instagram Fallout 4: Capital Wasteland
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.