Autor Wątek: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - recenzja #2  (Przeczytany 23931 razy)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - recenzja #2
« Odpowiedź #120 dnia: 12 Stycznia 2018, 23:05:17 »
Swoją drogą 'nie wiem' mnie najbardziej bawi to że Squonk robi z tego tak dużą aferę, gdy od pewnego poziomu złożoności debaty Adam i Rodrrik zaczęli robić to samo. Ciekawe dlaczego... hmmmm?

No ale to tylko jam jest troll, bo nie zgadzam się z tym co wielki wódz rzecze :zwr

Dopóki chłopcy za obopólną zgodą, między sobą stosują taka formę wypowiedzi, to znaczy że nikogo w nią nie wciągają. A Rezro, jak jesteś uciskany i prześladowany jak "obrońcy demokracji" w Polsce, to musisz założyć KOT (Komitet Obrony Trollingu) oraz wezwać na pomoc Komisję Europejską pewnie   :prtst:

Panowie, jako moderator tego forum, pragnąlbym się odnieść do wartości kulturowych, które są dla Was wspólne i które pozwolą Wam znaleźć wspólny język, dlatego obu wręczam 13 kilo WPRDL 13S   :wpr13s: #wpierdol

:zwr
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - recenzja #2
« Odpowiedź #121 dnia: 13 Stycznia 2018, 01:11:31 »
Ponownie, proszę o przykłady bo jak na razie to słyszę same gadki w stylu "gdyby baba miała brodę toby była chłopem" :/
Sam w sobie jesteś przykładem, więc nie udawaj głupiego (i nie trolluj) że nie wiesz gdzie rozbijałeś czyjąś wypowiedź na poszczególne zdania w formie cytatu.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - recenzja #2
« Odpowiedź #122 dnia: 13 Stycznia 2018, 09:31:11 »
Widzisz "nie wiem". Ja od pewnego czasu już ignoruję Squonka w tej debacie, bo od pewnego momentu argument ad persona (których do tego nie jest w stanie dowieść, czego zresztą dowiodłem) to jedyne co ma mi do zarzucenia.

Co mam z kimś takim niby począć? Dla kontrastu z Rodrrikiem choć się nie zgadzam to nie raz znajdowałem wspólne pole.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - recenzja #2
« Odpowiedź #123 dnia: 13 Stycznia 2018, 22:03:08 »
Nie rozbijaj wypowiedzi współdyskutantów na poszczególne zdania, to płaszczyzna porozumienia się znajdzie  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - recenzja #2
« Odpowiedź #124 dnia: 14 Stycznia 2018, 11:57:19 »
Cytuj
płaszczyzna porozumienia się znajdzie
:spk

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - recenzja #2
« Odpowiedź #125 dnia: 14 Stycznia 2018, 15:48:13 »
Cytuj
płaszczyzna porozumienia się znajdzie
:spk

To czysty argument w stylu pewnej partii: "przyznamy ci rację, ale tylko jeśli jest ona zgodna z naszymi racjami".

No i jeśli nie było tego w Ferdydurke to znaleźć się powinno: "nie ma zgody puki popełnia się zbrodnie stosowania przecinków".

 :rzwg:

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - recenzja #2
« Odpowiedź #126 dnia: 14 Stycznia 2018, 18:15:36 »
Może zła emotikona, a może niezrozumienie ironii ze strony odbiorców. Mój post nie był potwierdzeniem, a wyrażeniem rozbawienia samą ideą, że mogłaby być płaszczyzna porozumienia między trollami  :spk

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - recenzja #2
« Odpowiedź #127 dnia: 15 Stycznia 2018, 01:33:18 »
Rezro, naprawdę nie ogarniam w czym masz problem by zrozumieć, że rozbijanie na czyjejś wypowiedzi na pojedyncze zdania to trolling? Bo to że udajesz głupiego w tym że tego nie rozumiesz, a więc ewidentnie trollujesz, trollingiem dla mnie nie jest. Po prostu udajesz tylko głupiego :zwr

Tak samo nie rozumiem jak mogą być ludzie, którzy nie mogą ogarnąć, że kloaką jest dla mnie salon i elity III RP, i oczekują jakiś twardych dowodów na to, bo jak nie to trolluję. Macie rozum, to zacznijcie myśleć i sami dojdziecie do takich wniosków, mimo posiadanych odmiennych poglądów niż ja. Których zresztą tak naprawdę nie mam, bo mam pryncypia, a to nie to samo  :afr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - recenzja #2
« Odpowiedź #128 dnia: 15 Stycznia 2018, 09:06:16 »
Może zła emotikona, a może niezrozumienie ironii ze strony odbiorców. Mój post nie był potwierdzeniem, a wyrażeniem rozbawienia samą ideą, że mogłaby być płaszczyzna porozumienia między trollami  :spk

Ależ ja zrozumiałem wypowiedź i gwoli ścisłości możliwe jest gdy obie strony faktycznie trollują i obie w końcu zdają sobie z tego sprawę. No ale jak widzisz jedna strona wymyśla sobie zasady których zasadności nie może dowieść (gdy ja już dowiodłem że to normalny sposób narracji wskazując że pozostali rozmówcy też to robią) by dowieść twierdzenia którego nie może dowieść (że ja trolluję w tym konkretnym temacie na co realnych dowodów się mimo próśb nie doczekałem) i robi wszystko by zaprzeczyć twojej konkluzji (ba, wprost twierdząc że jest fałszywa mimo sprawdzenia z mojej strony, co dowodzi że mówi on na serio). Dlatego właśnie ja jako strona z nim nie deskuję. Po prostu na tym etapie nie ma już takiej potrzeby.
« Ostatnia zmiana: 15 Stycznia 2018, 11:42:48 wysłana przez Rezro »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi - recenzja #2
« Odpowiedź #129 dnia: 18 Stycznia 2018, 08:46:27 »
Rzeczywistość się pomału
W świat przemienia ideału,
W sen ze srebra i kryształu.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!