Autor Wątek: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu  (Przeczytany 3373 razy)

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« dnia: 01 Grudnia 2017, 15:23:26 »


Tak jak my uwielbiasz świat Fallouta? Grałeś we wszystkie gry z serii i marzyłeś żeby żyć w Nowym Reno, Nekropolis lub innym miejscu? Z Okazji 18 urodzin Trzynastego Schronu masz okazję stać się mieszkańcem tego interesujące, postapokaliptycznego świata, a nawet go kreować! Już pierwsi żywi gracze korzystają z tej możliwości!

Ciekawy zabawy? Po więcej informacji zapraszamy na nasz profil Facebook lub bloga.

Czekamy na Ciebie!

Informacje na:
schronowym Facebooku,
schronowym blogu.

/Nowinę napisał Stary Wujek.
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudnia 2017, 15:54:40 »
Moja postać: (czas Fallout / Fallout 2 /Fallout New)
Ares, 17 lat. Urodzony w niewoli Legionu Cezara, matka zmarła przy porodzie. Opieką nad nim zajęła się społeczność niewolników, widzących w nim nadzieję i przebłysk normalności. W wieku 14 lat jako jedyny uciekł od legionu, podczas małego powstania niewolników, resztę zabito. Przygarnięty przez Uczniów Apokalipsy szybko nauczył się czytać i przybrał nowe imię. Ares-Boga krwawej, nieuzasadnionej wojny, odpowiedzialny za zło wojenne.
Niedawno biblioteka okupowana przez uczniów została zaatakowana przez Legion, podczas gdy on poszukiwał wiedzy na pustkowiach cała jego nowa rodzina została zamordowana, a biblioteka spalona.
Teraz włóczy się po pustkowiach Kalifornii szukając zemsty. Walczy z każdą narzuconą przez kogokolwiek władzą. Nie używa broni palnej.
Poczta: rodrrik@trzynasty-schron.net
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Grudnia 2017, 22:48:22 »
Organizujecie PBW? Było trzeba zapowiedzieć :spk

Alexander McAllister (lat 30, przystojny, siwe włosy) urodził się na platformie wiertniczej, gdzie zdobył wykształcenie inżynieryjne. Tam wpadł w oko Secret Service, które zainteresowało się jego zdolnościami oraz psychopatycznym uosobieniem. Trenował go sam Frank Harrigan zanim zmienił się w mutanta (umiejętności to broń energetyczna, nauka i charyzma). Po zdobyciu wiedzy o realiach pustkowia został w końcu wysłany na misję do Kryptopolis. Udając niezamożnego podróżnika z kilkoma kapslami i skromnymi racjami wszedł właśnie do miasta oczekując rozkazów na swoim PiPBoy'u jedynej wartościowej rzeczy jaką ma teraz przy sobie. Alex choć jest bezkompromisowy to jednak działa z myślą o dobru świata i jeszcze pozostaje przekonany co do słuszności działań swojej organizacji.

Edit: Czas Fo2, miejsce podałem.. tj. Vault City.
Mój Mail znajduje się już w moim forumowym profilu.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudnia 2017, 11:51:45 wysłana przez Rezro »

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Grudnia 2017, 22:55:34 »
@Razero. Zaznacz jeszcze miejsce i czas w jakim znajduje się twoja postać. Aby "listy" były wysyłane do odpowiednich bohaterów.
Masz do wyboru

 - Fallout / Fallout 2 /Fallout New - dowolnie wybrany moment z lat 2161 - 2281  dziejący się na obszarze Kalifornii/Nevady

 - Fallout 3 / Fallout 4 - dowolnie wybrany moment z lat 2277 - 2287 - Stołeczne  Pustkowia/wschodnie wybrzeże. [chociaż, kurde. Kto wybierze to heretyckie gówno.]

Podaj też jakiegoś maila, bo przez priv na forum to, to raczej nie wyjdzie ;-]

« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2017, 22:58:57 wysłana przez Rodrrik »
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Grudnia 2017, 10:49:28 »
@Razero
Że maila tam masz to dobrze. Tyle że jest ukryty ;-D
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Grudnia 2017, 14:23:06 »
A ok. Już wysyłam.

Stary Wujek

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Stary Wujek
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Grudnia 2017, 15:47:37 »
Tak jest. Mam już w zasobach. Czekamy jeszcze na jednego człowieka i dajemy kolejne info o zabawie ;)  :cth: :wrth:
Cóż warte życie, gdy honor stracony!

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Grudnia 2017, 14:43:25 »
Co z tym, bo od tygodnia nie mam żadnej informacji?

Stary Wujek

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Stary Wujek
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Grudnia 2017, 17:03:04 »
Już niedługo, być może jutro? Cały czas mam baczenie nad tym... :D
Cóż warte życie, gdy honor stracony!

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Grudnia 2017, 01:05:01 »
Ok, to spoko.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Grudnia 2017, 22:02:56 »
Doszedł mój mail czy zdechło?

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Grudnia 2017, 22:25:56 »
Nic nie umarło. Cytując za pomysłodawcą. "Przypominam, że to tylko gra. Nic robimy nic na siłę. Nie trzeba produkować tysięcy stron treści i odpisywać natychmiast po otrzymaniu listu. Grajmy na spokojnie i piszmy tylko wtedy, kiedy najdzie nas na to ochota."

Jeśli dana postać dłużej nie odpisuje, napisz do innych. Napisz też do kogo wyłałeś maila, bo takie domyślanie do kogo miało coś dojść raczej nie działa  ;D
Cytuj
Wszyscy zadeklarowali czas rozgrywki: Fallout / Fallout 2 /Fallout New.
Oto lista postaci i adresów:
Vaz lat ok 30. Dzikus wychowany w jednym z wielu plemion na zachodnim wybrzeżu, od młodego wieku przejawiał intelekt i spryt większy niż jego rówieśnicy z plemienia Czarnych Dłoni. Obecnie szuka wszelkich informacji na temat swojego pochodzenia, na tą chwilę dowiedział się jedynie, że jego dziadek coś tam przebąkiwał o przedmieściach Los Angeles, z którego rzekomo pochodziła jego rodzina i swojsko brzmiące nazwisko Kovalsky. Szuka wszelkich informacji na temat swojego pochodzenia. Mieszka w RNK gdzie handluje ręcznie robiona bronią białą. Co nie typowe Vaz biegle czyta i piszę rozumie też dość dobrze matematykę.
Poczta: szoszaq@gmail.com
Ares, 17 lat. Urodzony w niewoli Legionu Cezara, matka zmarła przy porodzie. Opieką nad nim zajęła się społeczność niewolników, widzących w nim nadzieję i przebłysk normalności. W wieku 14 lat jako jedyny uciekł od legionu, podczas małego powstania niewolników, resztę zabito. Przygarnięty przez Uczniów Apokalipsy szybko nauczył się czytać i przybrał nowe imię. Ares-Boga krwawej, nieuzasadnionej wojny, odpowiedzialny za zło wojenne.
Niedawno biblioteka okupowana przez uczniów została zaatakowana przez Legion, podczas gdy on poszukiwał wiedzy na pustkowiach cała jego nowa rodzina została zamordowana, a biblioteka spalona.
Teraz włóczy się po pustkowiach Kalifornii szukając zemsty. Walczy z każdą narzuconą przez kogokolwiek władzą. Nie używa broni palnej.
Poczta: rodrrik@trzynasty-schron.net
Alexander McAllister (lat 30, przystojny, siwe włosy) urodził się na platformie wiertniczej, gdzie zdobył wykształcenie inżynieryjne. Tam wpadł w oko Secret Service, które zainteresowało się jego zdolnościami oraz psychopatycznym uosobieniem. Trenował go sam Frank Harrigan zanim zmienił się w mutanta (umiejętności to broń energetyczna, nauka i charyzma). Po zdobyciu wiedzy o realiach pustkowia został w końcu wysłany na misję do Kryptopolis. Udając niezamożnego podróżnika z kilkoma kapslami i skromnymi racjami wszedł właśnie do miasta oczekując rozkazów na swoim PiPBoy'u jedynej wartościowej rzeczy jaką ma teraz przy sobie. Alex choć jest bezkompromisowy to jednak działa z myślą o dobru świata i jeszcze pozostaje przekonany co do słuszności działań swojej organizacji. Obecnie mieszka w Vault City.
Poczta: azgarod@o2.pl
Dima lat 22 . Urodzony w Norze, gdzie się także wychował. Znajomi przezywają go cyklop ponieważ w dzieciństwie stracił lewe oko. Słaby wzrok (PE 3) nadrabia dobrą sprawnością i zręcznością. Wyznaje zasadę równowagi natury i ufa że każdy zostanie rozliczony za swoje czyny. Na co dzień zajmuje się zbieractwem (czyt.złomiarz) i nigdy nie rozstaje się ze swoim łomem, który żartobliwie nazywa Zbawicielem. Obecnie Dima zbiera materiały aby podreperować dach w salonie Rebbeki.
Poczta: fosfor13@gmail.com
Apoc, 29 lat, urodzony w Redding, gdzie ma swój własny mały kąt. Apoc jest kurierem, swoim rowerem przemierza bezdroża by dowieźć listy i paczki na czas. W wolnych chwilach próbuje ożywić stare konsole do gier.
Poczta: wolski.sebastian@wp.pl
Tomas Buckner, 30 lat. Wraz z matką i siostrą mieszka w Klamath. Wspólnie prowadzą sklep i hotel o nazwie „Dom Bucknerów”. Tomas handluje wszystkim co się da i dużo podróżuje, czasami wraz z karawanami. Interesuje się szczególnie zbieraniem przedwojennego sprzętu elektronicznego, ale marzy by uruchomić własne auto.
Poczta: starywujek000@gmail.com
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Grudnia 2017, 22:44:56 »
Ok dzięki. Po prostu zabrakło nieco informacji.

Stary Wujek

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Stary Wujek
Odp: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Grudnia 2017, 12:29:36 »
Nie zdechło, wszystko idzie... a mi się ogromnie podoba. Tylko "czas" to też element rozgrywki :) Przynajmniej ja jestem do tego przyzwyczajony, że korespondencja idzie "przez góry i lasy" ;>
Cóż warte życie, gdy honor stracony!