Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 12, 2017, 18:48:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: De Falloutis - gra dla czytelników Trzynastego Schronu  (Przeczytany 88 razy)
Rodrrik
Mł. chorąży sztab. - Redaktor
*

" Zło już nie istnieje, Bo nie ma już ludzkości "

« : Grudzień 01, 2017, 15:23:26 »

Tak jak my uwielbiasz świat Fallouta? Grałeś we wszystkie gry z serii i marzyłeś żeby żyć w Nowym Reno, Nekropolis lub innym miejscu? Z Okazji 18 urodzin Trzynastego Schronu masz okazję stać się mieszkańcem tego interesujące, postapokaliptycznego świata, a nawet go kreować! Już pierwsi żywi gracze korzystają z tej możliwości!

Ciekawy zabawy? Po więcej informacji zapraszamy na nasz profil Facebook lub bloga.

Czekamy na Ciebie!

Informacje na:
schronowym Facebooku,
schronowym blogu.

/Nowinę napisał Stary Wujek.

"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "
Rodrrik
*

« Odpowiedz #1 : Grudzień 01, 2017, 15:54:40 »

Moja postać: (czas Fallout / Fallout 2 /Fallout New)
Ares, 17 lat. Urodzony w niewoli Legionu Cezara, matka zmarła przy porodzie. Opieką nad nim zajęła się społeczność niewolników, widzących w nim nadzieję i przebłysk normalności. W wieku 14 lat jako jedyny uciekł od legionu, podczas małego powstania niewolników, resztę zabito. Przygarnięty przez Uczniów Apokalipsy szybko nauczył się czytać i przybrał nowe imię. Ares-Boga krwawej, nieuzasadnionej wojny, odpowiedzialny za zło wojenne.
Niedawno biblioteka okupowana przez uczniów została zaatakowana przez Legion, podczas gdy on poszukiwał wiedzy na pustkowiach cała jego nowa rodzina została zamordowana, a biblioteka spalona.
Teraz włóczy się po pustkowiach Kalifornii szukając zemsty. Walczy z każdą narzuconą przez kogokolwiek władzą. Nie używa broni palnej.
Poczta: rodrrik@trzynasty-schron.net

Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #2 : Grudzień 01, 2017, 22:48:22 »

Organizujecie PBW? Było trzeba zapowiedzieć Dooobre

Alexander McAllister (lat 30, przystojny, siwe włosy) urodził się na platformie wiertniczej, gdzie zdobył wykształcenie inżynieryjne. Tam wpadł w oko Secret Service, które zainteresowało się jego zdolnościami oraz psychopatycznym uosobieniem. Trenował go sam Frank Harrigan zanim zmienił się w mutanta (umiejętności to broń energetyczna, nauka i charyzma). Po zdobyciu wiedzy o realiach pustkowia został w końcu wysłany na misję do Kryptopolis. Udając niezamożnego podróżnika z kilkoma kapslami i skromnymi racjami wszedł właśnie do miasta oczekując rozkazów na swoim PiPBoy'u jedynej wartościowej rzeczy jaką ma teraz przy sobie. Alex choć jest bezkompromisowy to jednak działa z myślą o dobru świata i jeszcze pozostaje przekonany co do słuszności działań swojej organizacji.

Edit: Czas Fo2, miejsce podałem.. tj. Vault City.
Mój Mail znajduje się już w moim forumowym profilu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2017, 11:51:45 wysłane przez Rezro » Zapisane
Rodrrik
*

« Odpowiedz #3 : Grudzień 01, 2017, 22:55:34 »

@Razero. Zaznacz jeszcze miejsce i czas w jakim znajduje się twoja postać. Aby "listy" były wysyłane do odpowiednich bohaterów.
Masz do wyboru

- Fallout / Fallout 2 /Fallout New - dowolnie wybrany moment z lat 2161 - 2281  dziejący się na obszarze Kalifornii/Nevady

- Fallout 3 / Fallout 4 - dowolnie wybrany moment z lat 2277 - 2287 - Stołeczne  Pustkowia/wschodnie wybrzeże. [chociaż, kurde. Kto wybierze to heretyckie gówno.]

Podaj też jakiegoś maila, bo przez priv na forum to, to raczej nie wyjdzie ;-]

« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2017, 22:58:57 wysłane przez Rodrrik » Zapisane

Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
Rodrrik
*

« Odpowiedz #4 : Grudzień 03, 2017, 10:49:28 »

@Razero
Że maila tam masz to dobrze. Tyle że jest ukryty ;-D

Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
Rezro
St. chorąży
*

« Odpowiedz #5 : Grudzień 03, 2017, 14:23:06 »

A ok. Już wysyłam.
Stary Wujek
Chorąży sztab. - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Grudzień 03, 2017, 15:47:37 »

Tak jest. Mam już w zasobach. Czekamy jeszcze na jednego człowieka i dajemy kolejne info o zabawie Wink  Nie martwym ten, kto spoczywa wiekami Bal jak bal - disko rżnie na full!

Cóż warte życie, gdy honor stracony!
Rezro
St. chorąży
*

« Odpowiedz #7 : Grudzień 11, 2017, 14:43:25 »

Co z tym, bo od tygodnia nie mam żadnej informacji?
Stary Wujek
Chorąży sztab. - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Dzisiaj o 17:03:04 »

Już niedługo, być może jutro? Cały czas mam baczenie nad tym... Cheesy

Cóż warte życie, gdy honor stracony!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Postapokalipsa PL na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!