Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 15, 2017, 16:55:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fallout Fixit i spolszczenie  (Przeczytany 129 razy)
ounis
Sierżant
*

... można oddychać

« : Listopad 26, 2017, 23:33:16 »

Witam

Czy ktoś może pomóc jak zainstalować spolszczenia do TeamX i F1npcmod35? Zainsatlowałem Fixita i wysztko działało ok. Ale potem podgrałem te dwa spolszczenia i coś się pokaszaniło. np.:

S

P

O

I

L

E

R

W Krypcie 15 można znaleźć UZI 9mm na drugim poziomie. Po zainstalowaniu spolszczenia nie ma tam tej broni. W tej samej krypcie można znaleźć "gumową" figurkę Pip-Boya, której też się nie spotyka. Część opisów lub kwestii w rozmowach  wyświetla się z captionem Error.
Pomoże ktoś jak właściwie podgrać spolszczenia?
Z góry dziękuję.
Rodrrik
Mł. chorąży sztab. - Redaktor
*

" Zło już nie istnieje, Bo nie ma już ludzkości "

« Odpowiedz #1 : Listopad 27, 2017, 09:08:24 »

Hmm.. za cholerę nie wiem.
Ja zawsze instaluje spolszczenie tylko do podstawki, a to że kilka zdań z npcem czy jakiś opis broni będzie po angielsku mi nie przeszkadza.
Dziwne w uj te błędy, choć może wynikają z samego fixa, może twórcy moda gdzieś je przenieśli ? Trzeba by sprawdzić w ich dokumencie dotyczącym zmian.
Moja rada to zostawić te spolszczenia do tych modów. Zainstalować gierę od nowa i dodać tylko fixa. Spolszczenie wrzucić do podstawy i tyle. Te kilka zdań po angielsku nie przeszkadzają w rozgrywce a tyle problemów człowiek oszczędza.
Może ktoś bardziej się zna, ale ja ci więcej nie pomogę. Cry

"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "
ounis
Sierżant
*

... można oddychać

« Odpowiedz #2 : Listopad 27, 2017, 10:20:53 »

Może ktoś bardziej się zna, ale ja ci więcej nie pomogę. Cry

Dzięki. Czyli czekaj. Na czystą wersję Fallouta podgrywasz spolszczenie, a potem Fixita i to wszystko?
Mnie też nie przeszkadza parę kwestii po angielsku, ale znalazłem takie pliki fallup135_PL, F1npcmod35_PL podgrałem je wtedy zaczęły się probelmy (właśnie część kwestii wyświetlana były jako Error, np. przy rozszerzonym zarządzaniu NPCami).

Dobra trochę poeksperymentuje. Jeszcze raz dzięki za wskazówkę.
Rodrrik
Mł. chorąży sztab. - Redaktor
*

" Zło już nie istnieje, Bo nie ma już ludzkości "

« Odpowiedz #3 : Listopad 27, 2017, 14:23:35 »

Kurde wiem o co chodzi.

Fallout fix ma w sobie już patch 1.3.5 i npcmoda
A ty inslatujesz je drugi raz, tyle że po polsku.
Bo to nie spolszczenia tylko polskie wersje. Stąd błędy. Dwa razy instalujesz ten sam mod.
Zrób tak.
Zainstaluj od nowa pierwszego Fallouta z goga.
Najpierw spolszcz grę potem zainstaluj patcha 1.3.5 pl z naszego serweru potem z naszego serweru npcmoda pl.
I w teori masz wszystko po polsku. Praktycznie całego fixa bez jakiś tam małych modów.
Powinno działać.

Edit :
Testowałem u siebie i jak na 15 minut gry wszystko chodzi. Musisz tylko pamiętać żeby uruchamiać grę z pliku falloutw.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2017, 17:59:30 wysłane przez Rodrrik » Zapisane

"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Postapokalipsa PL na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!