Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 24, 2017, 01:11:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sfall 2 by Crafty  (Przeczytany 205 razy)
sosenka
Szeregowy
*

« : Wrzesień 24, 2017, 14:30:34 »

Hej
Mam problem z połączeniem sfall2 v1.7.42 by crafty i RP 2.3.3 - wszystko jej pięknie aż do czasu gdy wejdę do lokacji EPA.
Dwa roboty kręcą się w miejscu ( ścieżki ich ruchu nie działają jakby się zwiesiły) co powoduje straszny lag na całej mapie.
Jeden z robotów jest w lobby z windami a drugi na ostatnim piętrze z komorami cryo.
Czy ktoś może się bawił połączeniem tego sfalla i RP i może potwierdzić czy u niego jest to samo czy tylko u mnie tak się dzieje i coś namieszałem z w ini
matx1002
Szeregowy
*

« Odpowiedz #1 : Październik 07, 2017, 15:31:01 »

Sfall 3.8.4 by Timeslip and many other contributers
http://www.mediafire.com/file/16f6329rs4jjh8n/sfall_3.8.4.7z

Fragment readme
IMPORTANT NOTE:
If you are using a mod that included sfall already (e.g. killap's unofficial patch or RP, etc.) then that mod has probably included a custom modified ddraw.ini. In that case, overwriting it with sfall's vannila ddraw.ini will be likely break your game. Instead, only overwrite ddraw.dll, and keep the mods existing copy of ddraw.ini. (Or, if you know what you're doing, you can merge them together by hand.)
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2017, 15:56:38 wysłane przez matx1002 » Zapisane
sosenka
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Październik 13, 2017, 20:02:05 »

Ten sfall od timeslipa to go juz znam ale jest jeszcze jeden od crafty nazywa sie sfall2 i jest dużo lepszy ( ma więcej opcji konfiguracji oraz idealnie działa party controll )
Jedyny mały babol jaki odkryłem to ten w EPA dlatego pytam się z ciekawości czy ktoś go instalował i miał to samo co ja.

http://www.nma-fallout.com/threads/sfall-by-crafty-extented.205749/
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Postapokalipsa PL na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!