Autor Wątek: Bio'telewizornia #22  (Przeczytany 9814 razy)

bio_hazard

  • Gość
Odp: Bio'telewizornia #22
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Października 2008, 12:33:11 »
A propos tego Twojego ciaglego nawiazywania do gwiazdow na lodzie.... wczoraj trafilem na TV4 na program, ktory zwie sie "HH" (hapi ałer) - to taka telewizyjna wersja dupelka tylko na lepszym poziomie (swoja droga prowadzaca Gosia Kosik jest calkiem przyjemna ;)) - no i tam pokazali jak to tv publiczna wydaje pieniadze z abonamentu na swoja misje, a konkretnie pokazali kwintesencje pyskuwek i szczucia w rzeczonym programie... powiem jedno: A P O K A L I P S A, dno, kaszanka, i rzalpeel w jednym... masakra.... tego sie nawet nie da skomentowac... doda i jola jenoczesnie na wizji - malo tego na FONI to juz totalne przegiecie... jak dlugo bede mogl nie place abonamentu - chyba ze przyjda noca, kolbami w drzwi zalomoca...

el2prezesso

  • Gość
Odp: Bio'telewizornia #22
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Października 2008, 12:50:27 »
Dokładnie. Abonament radiowo telewizyjny to totalne przegięcie. Pieniądze idą na utrzymanie i promocje takich właśnie potworów medialnych. Tak na dobrą sprawę po co w telewizji publicznej prezenter? Przecież to jest relikt ciężkiej komuny. Nic to nie robi, ani to to inteligentne specjalnie, a kasę grubą zgarnia za ładny wygląd. >:(

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Bio'telewizornia #22
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Października 2008, 12:51:43 »
He he...też na to lookalem wczoraj...totalna porażka...Jola(fuj)
Zresztą dla tych co nie oglądają tych na lodzie ;)

PS.Zdaje się 5min.filmiku :D
PS2.A tu jeszcze jeden,Doda i Steczkowska
&feature=related
Nic tylko współczuć ludziom opłacającym abonament...
« Ostatnia zmiana: 14 Października 2008, 13:03:36 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Bio'telewizornia #22
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Października 2008, 14:27:18 »
Ja to sobie przyrzekłem, że jak będę mieć swoje mieszkanie (cóż...jeszcze technikum nie ukończyłem i mieszkam z Mamusią i Tatusiem...to chyba nic złego? Prawda? :>) to nie będę płacić abonamentu tym złodziejom z polskiej telewizji. Ich program to bida z nędzą i co chwilę robią jakieś debilne wykręty. Przykład? Film "Scarface" czułem się jak w raju gdy dowiedziałem się, że puszczą ten film, reklamowali go jeszcze jako "Kino dla mężczyzn" i naturalnie godzina kiedy niby małe dzieci już śpią. Ekstra...tylko cała magia mojego szczęścia prysła kiedy okazało się, że puścili okrojoną wersje dla dzieci (zero fucków, wycięte sceny gdzie ktoś ginie i tak dalej) po prostu super! Dla ciekawostki TVN też kiedyś puścił ten sam film i o dziwo w normalnej wersji. Dalej...dobre seriale, które biją rekordy popularności na zachodzie są po prostu u nas przez TVP traktowane olewczo, na przykład taki CSI: Las Vegas. Co za idiota w tej TV wpadł na pomysł, aby ten serial w ogóle nie reklamować i w dodatku puszczać go w poniedziałki po 23? Skoro Polsat CSI Miami oraz Nowy York jakoś zwyczajnie nadaję tą serie o ludzkiej porze? No tak...przecież w godzinach popołudniowych i wczesnych wieczornych trzeba puszczać syfy typu "M jak Miłość" czy inne tasiemce, które niestety biją rekordy popularności. Kolejna fajna akcja...we wrześniu tego roku TVP zaczęło puszczać całą sagę Gwiezdnych Wojen, ja jako miłośnik (bo fanem nie jestem : ) ) tej gwiezdnej sagi byłem po prostu zaskoczony i zadowolony, że tak nędzna telewizja puszcza wszystkie EP. Ale niestety! Nic nie może być pięknego w publicznej TV, bo doszli jedynie do IV EP i zamiast zapodać V i VI część to nie...musieli puścić "Gwiazdy tańczą na lodzie", a według plotek dalsze GW puszczą dopiero w lutym...po prostu hurra....

Dla mnie to partacze i złodzieje, jeszcze nakłaniają aby płacić abonament...to niech trolle reklamy zniosą, bo mało to ich wcale nie nadają. 

bio_hazard

  • Gość
Odp: Bio'telewizornia #22
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Października 2008, 18:28:21 »
"Otoz i to wlasnie" (jak mawial sierzant Szawełło) - albo abonamet albo reklamy....

A co do tlumaczenia filmow (nie wiem w sumie czy tylko sie to tyczy publicznej, ale w sumie raczej wszystkich) to kolejna "ciekawostka"... film natkany murzynami i fuckami (jak dobra kasza skwarkami) - a z glosnika leci "odczep sie", "zmiataj stad", "co ty pleciesz".... masakra...

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Bio'telewizornia #22
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Października 2008, 20:11:40 »
Heh...w telewizji "publicznej" funkcjonuje układ mafijny;na porządku dziennym jest zatrudnianie tam "ludzi rodziny";utrzymuje się to chyba od samego początku tej"za...cnej" instytucji.Skąd o tym wiem?Mam znajomego który pracował na Woronicza;pracują tam autentycznie całe rodziny,które są nie do ruszenia.Było tak za czasów Waltera i jest za Urbańskiego.Sam jako młody człek będąc tam "na wycieczce",byłem świadkiem jak to podczas nagrywania pewnego programu dla młodzieży;pewna córka którejś prezenterek tv miała wylosować ze stosu kart pocztowych szczęściarza który to otrzyma  jakąś tam nagrodę;z reżyserki odezwał się głos :Kasiu masz przygotowaną kartkę?,Kasia z szerokim uśmiechem odpowiedziała:Tak wujku.Myślę że komentarz jest zbędny >:(
Tvpp..nie dość że mija się z przesłaniem to jeszcze ewidentnie małpuje inne komercyjne stacje i ich programy.Nigdy nie płaciłem abonamentu i namawiam też do tego innych :-X
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Bio'telewizornia #22
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Października 2008, 20:18:16 »
Hm...moi rodzicie kiedyś pracowali w TVP (tam się poznali ;p) i ja takich fajnych bajerów nie miałem! No może prócz wigilijnej zabawy dla dzieci pracowników, fajne to to było, pierwszy raz spotkałem tam świętego Mikołaja, który mnie diabelnie wystraszył. W każdym razie moi dawcy chleba i dachu nad głową lub jak kto woli prawni opiekunowie (bo jeszcze za siebie nie zarabiam) albo po prostu biologiczni rodzice już od bardzo dawna tam nie pracują (14 czy może 15 lat minie).

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Bio'telewizornia #22
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Października 2008, 20:22:32 »
Spytaj ich(swoich rodziców), o struktury organizacyjne itp.,myślę że wielu ciekawych rzeczy mógłbyś się dowiedzieć ;)
PS.Z "innej beczki"Co za wstyd(?)...żenada...mamy tylko jeden samolot i jedną załoge :D
http://www.tvn24.pl/-1,1568700,0,1,prezydent-bez-samolotu,wiadomosc.html

PS2.Sorrki że nie na temat ;)
« Ostatnia zmiana: 14 Października 2008, 20:56:06 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Bio'telewizornia #22
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Października 2008, 00:15:32 »
He he...też na to lookalem wczoraj...totalna porażka...Jola(fuj)
Zresztą dla tych co nie oglądają tych na lodzie ;)

PS.Zdaje się 5min.filmiku :D
PS2.A tu jeszcze jeden,Doda i Steczkowska
&feature=related
Nic tylko współczuć ludziom opłacającym abonament...
Ja pie...lę  :o Też w sumie jeszcze pomieszkuję u rodziców - więc to oni płacą abonamenent  :P Jednak przez takie gówna jak te "gwiazdy na lodzie" definitywnie nie mam zamiaru płacić abonamentu na telewizję. Na radio owszem - bo można to rozdzielić (chyba jeszcze można) - ale na instutucję, która firmuje taką żenuę nigdy  >:(

Cytat: Irrhas
Mam znajomego który pracował na Woronicza;pracują tam autentycznie całe rodziny,które są nie do ruszenia.

Tak jest w kazdej polskiej instytucji publicznej, która oferuje jako taką pensję przy minimum nakładu roboty. ZUS, KRUS, urzędy samorządowe - to z reguły miejsca przechowalnie na różne miernoty, którzy w prywatnej firmie nie mieli by szans  ???

Cytat: Irrhas
PS.Z "innej beczki"Co za wstyd(?)...żenada...mamy tylko jeden samolot i jedną załoge
http://www.tvn24.pl/-1,1568700,0,1,prezydent-bez-samolotu,wiadomosc.html

Myślałem o tym w kontekście książek Grzegorza Mathei jakie lansiłem na Schronie. W "IV Rzeczpospolitej" Jest motyw, ze sztabem generalnym WP, który pracuje w od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16  :D

Zobacze - może jutro jakoś coś smarnę jak będe miał natchnienie. Zwłaszcza, jeśli coś się tam jeszcze narodzi - w końcu prezydent nadal chce się udac do Brukseli  ::)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.