Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Wrzesień 22, 2017, 00:59:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: F2: Restoration Project - Czy mozna gdzies zwiekszyc dex?  (Przeczytany 687 razy)
Fenix
Kapral
*

« : Kwiecień 07, 2017, 23:23:04 »

Jak w tytule. Zaluje, ze nie dalem 10 dex na starcie. Czy w grze jest mozliwosc zwiekszenia dex o 1? Myslalem, ze bedzie modul z dex, ale tarz patrze i jednak nie ma. Przynajmniej w zwyklym F2. Wiem, ze mozna perkiem, ale czy jest jeszcze jakas inna mozliwosc?
Sajok
Kapral
*

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 09, 2017, 11:25:35 »

Z tego co pamiętam to w jednej z nowych lokacji (AOŚ) można znaleźć serum na wzrost o punkcik Zręczności. Odsyłam do mojej solucji F2RP - kiedyś tu ją lub linka zamieszczałem  Wink
Fenix
Kapral
*

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 09, 2017, 15:03:54 »

Dzieki. Mozesz pouszkac linka do tej solucji? Gdzie jest ta lokacja (AOŚ, a pelna nazwa?) i czy dojs mozna do niej juz stosunkowo szybko?

Poza tym. Jestes w stanie ocenic, czy to do bre staty dla snajpera? Chyba luck za malo dalem.

5/8/6/4/8/9/7 (z gifted)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2017, 15:07:41 wysłane przez Fenix » Zapisane
Sajok
Kapral
*

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 10, 2017, 00:49:16 »

Tu masz linka do forum gdzie solucje dawałem
http://athkatla.cob-bg.pl/viewtopic.php?t=6531

Agencja Ochrony Środowiska - nie pamiętam dokładnie w którym miejscu mapy jest, bo dawno nie grałem, gdzieś bodajże w centrum mapy. Z solucji powinieneś się dowiedzieć. Jest to jednak dość ciężka, kilku poziomowa lokacja. Nigdy nie grałem (przynajmniej w F2, bo w 3 i NV prawie zawsze nim jestem) snajperem, ale na oko staty wydają mi się ok.
Fenix
Kapral
*

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 10, 2017, 17:23:04 »

Ok, dzieki za link.
Sajok
Kapral
*

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 10, 2017, 17:42:22 »

Na zdrowie Smiley Aha, jeszcze gwoli wyjaśnienia dodam, iż solucja jest oparta jeszcze o wersję RP 2.3.2 a nie najnowszą 2.3.3 Wydaje mi się jednak, że zmian chyba nie jest dużo w tej najnowszej w stosunku do poprzedniczki. Jedną co zauważyłem to badajże zmiana nazwy wioski Sulika z "Prymitywne plemię" na jakąś inną.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Postapokalipsa PL na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!