Autor Wątek: Fallout Shelter w Windows Store  (Przeczytany 1415 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Fallout Shelter w Windows Store
« dnia: 05 Lutego 2017, 22:14:03 »

Fallout Shelter to gra, która według naszych czytelników zajęła ósme, ostatnie miejsce w wykreślance na najlepszego Fallouta. Nie świadczy to dobrze o tym tytule, a wręcz pokazuje że nie podbił on serc fanów serii. Mimo to producent i wydawca - Bethesda - nie odpuszcza, i po prawie dwóch latach od premiery gry, postanowiła ją wydać jako samodzielny produkt na komputery PC z systemem operacyjnym Windows 10. Tym samym będzie ją można zainstalować prosto ze sklepu Windows Store.

Fallout Shelter pojawił się wpierw na sprzęcie mobilnym, zaś po roku od premiery pojawiła się możliwość odpalenia go na komputerach PC, jednak poprzez program uruchamiający Bethesda.net Launcher.

Więcej:
Oficjalna strona gry
Poradnik do Fallout Shelter
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Fallout Shelter w Windows Store
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Lutego 2017, 22:19:32 »
Gra nie jest taka zła, ale ze względu na założenia projektowe nie widzę sensu w graniu w niej na komputerze. To typowo mobilna gierka do kibla. Choć z drugiej strony na ekranie komórki grało mi się w to źle, bo wydawał mi się zdecydowanie za mały, stąd nie do końca wiem co było targetem projektantów, tablety?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout Shelter w Windows Store
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Lutego 2017, 22:24:54 »
Na PC klikasz ciągle myszą, choć to nie jest tak drętwe. Za to dynamika gry już tak, bo by ją pchnąć do przodu, to musisz kupić te pudełka z kartami czy jak to się tam zwało.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Fallout Shelter w Windows Store
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Lutego 2017, 23:00:46 »
Zdecydowanie tablety, grałem trochę i gra rzeczywiście przeznaczona na tablety. Grałem na yoga 3 śmiga bez problemu. Nie psujcie oczu na telefonach szkoda zdrowia.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.