Autor Wątek: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)  (Przeczytany 5946 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Stycznia 2017, 08:26:01 »
A po co mieli to za jej pomocą robić, skoro wszystkie główne media stały PO ich stronie?  :hyh

Po to samo co zawsze.. ale Tusk był jednym z nielicznych polityków który wiedział że Telewizja Publiczna jest toksyczna i późniejsza klęska PO tylko to potwierdziła.

Aż taki jesteś naiwny, czy tak bardzo chcesz być obiektywny w swoim trolleniu, że nie zauważyłeś finansowania Wyborczej przez państwo, układów bliskiego otoczenia Tuska z Hajdarowiczem (wydawcą Rzepy), czy ruchów by zmienić naczelnego Faktu? Jeśli o tym nie było na pierwszej stronie Wyborczej, jeśli tematu nie grzano tygodniami, to znaczy że tego nie było?

Aż takim jesteś ignorantem by olewać to co ktoś powiedział post wcześniej bo nie pasuje do szuflady? Bo każdy troll by na tym etapie przyznał się do manipulacji, a więc oznacza tylko drugą opcję.. a ta niestety nie jest na twoją korzyść. Poza tym to co mówisz to banały i śmieszy mnie że nadajesz im jakąś rangę. Jak już mówiłem parę razy.. telewizja kłamie.. każda.

No bez jaj!

Ja tylko odbijam piłeczkę.. jaja to ty sobie robisz panie.

PiS coś skupuje? Może sam Prezes ma jakieś akcje na spółkę z kotem, które trzyma w jego kuwecie? Nigga plox! :afr Teraz to sam dajesz jakimiś teoriami spiskowymi  :hyh :hyh :hyh

Zaraz.. ty na serio nie wiesz o istnieniu Fundacji Solidarność? Może sam prezes nie ma konta i mentalnie jest na poziomie lat 70'tych, ale PiS to konglomerat polityczno-gospodarczy zrzeszający ludzi z setek spółek i organizacji.. od ręki mogę wskazać tu choćby takiego Misztala. Jeśli ty na serio wierzysz że PiS nie ma żadnych układów to naprawdę nie wiem co na to odpowiedzieć? Taki stopień naiwniactwa po prostu oniemiewa :zomb:? To że za PiS nie stoi żaden wielki koncern Amerykański pokroju TVN'u, nie znaczy że nie mają koneksji.. w końcu jako ludzie zamieszani w największe afery RP muszą takie mieć, tyle że są tu spółki małego kalibru i dlatego ciemny lud zdaje się nie postrzegać ich jako część świata biznesu. No ale nieuctwo to już ich problem..

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Stycznia 2017, 08:59:27 »
Ustawianie przez bliskiego współpracownika premiera, porządków w redakcjach ogólnopolskich dzienników to banały?  :blk

Albo trollujesz albo musisz być do cna przesiąknięty podludzizmem.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Stycznia 2017, 18:32:51 »
Ustawianie przez bliskiego współpracownika premiera, porządków w redakcjach ogólnopolskich dzienników to banały?  :blk

Oczywiście. Nie było tak po raz pierwszy i ostatni z koronną perłą w postaci TVP. Nie bronię w żadnym razie takowych działań, ale zgrywanie divy z powodu czegoś co było w każdym rządzie to kpina..

Albo trollujesz albo musisz być do cna przesiąknięty podludzizmem.

Albo po prostu nie jestem idiotą który wierzy złodziejom krzyczącym o złodziejach.. i jedyny "podludzizm" jaki tu się uprawia to twoja retoryka.