Autor Wątek: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)  (Przeczytany 5958 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« dnia: 19 Stycznia 2017, 02:37:52 »

Tematem najnowszego numeru jest aktualny demon, straszący nocami liberalno-lewicową część polskiego społeczeństwa, czyli rasizm. Z tej racji, że jest ona mniejszością (podobnie jak prawicowo-konserwatywna) - a milcząca większość, jak to milcząca większość milczy, chyba że ktoś ją naprawdę wkurzy - to odpowiednie medialno-społeczne kręgi muszą nakręcić spiralę histerii i strachu. Przekłamania, propaganda, dorabianie politycznych motywów do bandyckich działań, przy jednoczesnym zbywaniu milczeniem np. propagandy robiącej z Polaków katów w niemieckich-nazistowskich obozach zagłady. Tak właśnie działa nakręcanie rasistowskiej histerii, które nie ma nic wspólnego z oczywistym poszanowaniem odmienności oraz praw do życia dla każdego. Ale czego można oczekiwać od duchowych spadkobierców ideałów Marksa i Lenina? Więcej o sprawie pisze Rafał A. Ziemkiewicz w artykule Nowa pałka na Polaków – rasizm.

W tekście Amerykanie nad Wisłą Maciej Pieczyński opisuje pojawienie się w Polsce amerykańskich wojsk, zastawiając się także co zrobi z tym faktem nowy prezydent USA - Donald Trump. Nawiązując do w/w tekstu o medialnych manipulacjach i propagandzie w mediach o określonym profilu, parafrazując te media wiadomo że zostaniemy podani Putinowi na talerzu, z jabłkiem w ustach i z marchewką w tyłku. A jak będzie naprawdę to pokaże czas.

W tym roku przypada setna rocznica wybuchu w Rosji bolszewickiej hekatomby, wywołanej w imię budowy pierwszego państwa rządzonego przez klasę robotniczą. O 10, wybranych przez Piotra Zychowicza mechanizmach tego wydarzenia można przeczytać w tekście Dziesięć plag sowieckich.

Do Rzeczy 3/2017 - spis treści

Czasopismo zostało zakupione ze środków własnych.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Stycznia 2017, 16:51:28 »
Wynurzeń o prawicy i lewicy to nawet nie skomentuję.. powiem tylko tyle że cieszy mnie że większość Polaków to jednak umiarkowani konserwatyści zwani tu "lewicowymi demo-liberałami".

Przekłamania, propaganda, dorabianie politycznych motywów do bandyckich działań, przy jednoczesnym zbywaniu milczeniem np. propagandy robiącej z Polaków katów w niemieckich-nazistowskich obozach zagłady.

Wybacz ale nie przypominam sobie takowych wypowiedzi Kaczyńskiego? Wiem że jest zdeklarowanym żydem ale bez przesady..

Cytuj
Każdy, kim nie kieruje zła wola i zamiar celowego fałszowania rzeczywistości, musi przyznać, że tragiczne wydarzenie jest tutaj wykorzystywane do propagandy w sposób cyniczny i kłamliwy. Po pierwsze – śmierć zadana w bójce czy to z użyciem noża, czy bez niego, to niestety zdarzenie często notowane przez kroniki policyjne. Szczególnie częste podczas imprez masowych, pod klubami, lokalami, gdzie nie brak pijanych bądź odurzonych i okazji do zwady. Na morderstwo w Ełku nie zwrócono by zapewne większej uwagi niż np. na niemal równoległy atak nożownika w Krakowie, gdyby tym razem w bójkę nie byli zaangażowani przybysze z Afryki. Tylko że to właśnie oni zamordowali Polaka, a nie odwrotnie, co do narracji o „narastającym rasizmie” zupełnie nie pasuje.

Sztuka propagandy istnieje jednak przecież nie od dziś – z każdej sprawy można wydobyć to, co się chce, jeśli tylko ograniczyć się do pokazania jednej, tej „właściwej” strony zagadnienia.

Ooooo.. mamy tu zresztą piękny tego przykład, bo w sprawie chodziło o rasistowskie zamieszki wywołane POPRZEZ ten incydent.. zresztą będący bandycką napaścią Polaka która spotkała się z przekroczeniem ram samoobrony przez pracownika zakładu.

zastawiając się także co zrobi z tym faktem nowy prezydent USA - Donald Trump. Nawiązując do w/w tekstu o medialnych manipulacjach i propagandzie w mediach o określonym profilu, parafrazując te media wiadomo że zostaniemy podani Putinowi na talerzu, z jabłkiem w ustach i z marchewką w tyłku. A jak będzie naprawdę to pokaże czas.

Na szczęście Amerykanie mają swoich praetorian, więc jest to dość mało prawdopodobne.

Cytuj
Nawet media niechętne rządom PiS podkreślają wagę wydarzenia. „Polityka” przypomina, że po raz pierwszy od zakończenia zimnej wojny do Europy przyjadą amerykańskie czołgi.

No oczywiście że nawet media niechętne rządom PiS wyrażają się ciepło o czymś nie będącym zasługą rządu PiS. Ot, kolejny przykład nie stosowania perfidnej manipulacji przez prawicowe media bo chyba nie muszę tłumaczyć jaką imputację tu zastawano?

W tym roku przypada setna rocznica wybuchu w Rosji bolszewickiej hekatomby, wywołanej w imię budowy pierwszego państwa rządzonego przez klasę robotniczą. O 10, wybranych przez Piotra Zychowicza mechanizmach tego wydarzenia można przeczytać w tekście Dziesięć plag sowieckich.
A kontynuację tego można zobaczyć w sejmie RP..  :pen:

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Stycznia 2017, 18:49:12 »
A już prawie się udało!  :bns: Nie będzie komentarzy - nie będzie więcej Do Rzeczy. Już tylko ty się nie stosujesz  :D

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Stycznia 2017, 19:29:52 »
Wynurzeń o prawicy i lewicy to nawet nie skomentuję.. powiem tylko tyle że cieszy mnie że większość Polaków to jednak umiarkowani konserwatyści zwani tu "lewicowymi demo-liberałami".

Przekłamania, propaganda, dorabianie politycznych motywów do bandyckich działań, przy jednoczesnym zbywaniu milczeniem np. propagandy robiącej z Polaków katów w niemieckich-nazistowskich obozach zagłady.

Wybacz ale nie przypominam sobie takowych wypowiedzi Kaczyńskiego? Wiem że jest zdeklarowanym żydem ale bez przesady..
Rezro przyznaj, że jesteś tym gościem ---> https://twitter.com/PSzubartowicz/status/822493061624299520 albo może nawet i samym B. Wielińskim, skoro brniesz tak uparcie jak głupi przez śnieg?  :ords
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Stycznia 2017, 15:57:33 »
Wybacz ale od kiedy ja nie uważam go za Rosyjskiego agenta..?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Stycznia 2017, 22:59:48 »
Czyli że jesteś Szubartowiczem?  :inzj:
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Stycznia 2017, 12:35:30 »
Raczej człowiekiem który zna fakty:

1) Rajmund Kaczyński pseudonim "Iskra" - porucznik Wojska Polskiego i Uczestnik Powstania warszawskiego. Wnuk carskiego oficera, który po wojnie otrzymał Willę na Wilanowie, gdy jego towarzysze z AK dostawali kwaterę na Powązkach. Na dodatek wyjeżdżał na zachód, po wojnie uzyskał też studia jak i oboje jego dzieci studiowało no "elitarnych" (aka dla czerwonych) studia Prawniczych, nie mówiąc już o udziale w filmie. Fakt faktem był prewencyjnie infiltrowany i nie był członkiem partii, ale na pewno tego tu nie widać. Argumentów przemawiających za tym że był Ruskim szpiclem jest znacznie więcej.

2) Bracia Kaczyńscy prowadzą ewidentnie działalność anty-Polską, choć dla nacjonalistycznej oszłomerii łamanie prawa i rozdawnictwo jest zapewne jej "ratowaniem", a dla Mocherów koniunkturalne promowanie patologii religijnej jest przejawem "głębokiej wiary". Co więcej po dojściu PiS do władzy Kreml okazał wielkie zadowolenie do tego stopnia że nawet Rosyjskie media zastanawiały się zszokowane dlaczego Kreml cieszy się ze zwycięstwa Rusofobów? No chyba że to była od początku zasłona dymna wtedy to wszystko staje się jasne.. zresztą współpracująca z PiS Samoobrona również miała problem z oskarżeniami o agenturalne koneksje.

Fakt faktem nie mam tu twardych dowodów czego nigdy nie ukrywałem, no ale coś zdaje być się tu na rzeczy? Podobnie przyjaźń Kaczyńskiego z nazywanym "przyjacielem Putina" Orbanem czy skompromitowanym Saakaszwilim, którego wielu Gruzinów obwinia o wybuch wojny która pomogła umocnić wpływy Rosji w regionie. Sam Trump z którego zwycięstwa Kreml również się nienaturalnie cieszył, boryka się co chwila z oskarżeniami o Ruskie koneksje.. ba! Już teraz wyszedł pozew przeciwko niemu o przyjmowanie pieniędzy od obcych państw! A zakładam że pozywający Sąd Federalny Nowego Jorku.. bardziej zna się na prawie niż jacyś tam doradcy partyjni. Tu zresztą też widać analogię z tym jak traktuje prawo PiS, choć każdy kto słyszał o Moskiewskiej szkole szybko ujrzy analogię.

Edit: A i bym zapomniał.. PiS już doprowadziło do dwóch poważnych wycieków tajnych danych do Rosji, zarówno przetłumaczony nawet na Rosyjski raport z Weryfikacji WSI (który naraził życie aktywnych agentów w Afganistanie), jak i najnowsze notatki analityczne MSZ'u które nie mają może ważnych danych same w sobie ale mogą zawierać tony poszlak z których mocodawcy PiS na Kremlu chętnie skorzystają. A już prawdziwym "mistrzostwem" była niegdysiejsza próba przepchnięcia apelu do Putina ze skargą na ówczesny rząd w Polsce w sprawie Smoleńska co wprost zakrawało na akt zdrady.. nie wiem jak można ignorować te fakty? A tak lewaki i liberałowie.. byle w ogień by dowieść że mityczni "oni" nie mają racji.. 0_0

PS: A tak swoją drogą miał miejsce kolejny "zamach" tym razem na Ministra Macierewicza. Po raz kolejny użyto tej samej metody polegającej na zaminowaniu źle eksploatowanych opon przy użyciu "Sztucznej Mgły" po raz pierwszy zastosowanej w Smoleńsku. Oczywiście standardowe reporty służb informowały o zagrożeniu ale zostały należycie zignorowane jako "propaganda demo-liberalnej lewicy", więc na pewno nie była to przyczyną zajścia. Winę ponosi oczywiście Baba Jaga na usługach PO i sprzymierzeni z nią kosmici 0_0
« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2017, 20:01:02 wysłana przez Rezro »

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Stycznia 2017, 02:21:18 »
Co ciekawe, to zupełnie odwrotnie niż PO, które próbowało się z Putinem bratać. Jednak gdy ten zaproponował rozbiór Ukrainy, to PO wzięło wody w usta. A kiedy zaczęli spodziewać się rozbioru Ukrainy, dozbroili kraj.

Nasi genetyczni patrioci pisali wtedy, że Tusk zbroi się na własnych obywateli  :)
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Stycznia 2017, 02:36:50 »
Nie zapominajmy jednak o kontekście tegoż "pojednania" które miało miejsce w czasie kiedy jeszcze Putin mógł uchodzić za autorytarnego ale nowoczesnego polityka, co zresztą dotyczyło również słynnego "resetu" Obamy. Nawet w Rosji wyrażono zdziwienie że Putin szczeka na siły które okazały im odrobinę dobrej woli, a raduje się z dojścia do władzy Rusofobów?

Poza tym skoro o naszych genetycznych patriotach mowa to wpierw jechali po Tusku za działania w Europie, potem fotografowali się na tle flag UPA po to by dziś przypisywać sobie zasługi za większą obecność NATO w Polsce i popierać człowieka który deklaruje wycofanie wojsk USA z Polski nie mówiąc już o doprowadzeniu do rezygnacji z armii setek wybitnych generał NATO.. ja tam unikam takich słów ale stare konserwy mają na to jedno słowo zd..da 0-0

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Stycznia 2017, 01:30:42 »
1) Rajmund Kaczyński pseudonim "Iskra" - porucznik Wojska Polskiego i Uczestnik Powstania warszawskiego. Wnuk carskiego oficera, który po wojnie otrzymał Willę na Wilanowie, gdy jego towarzysze z AK dostawali kwaterę na Powązkach. Na dodatek wyjeżdżał na zachód, po wojnie uzyskał też studia jak i oboje jego dzieci studiowało no "elitarnych" (aka dla czerwonych) studia Prawniczych, nie mówiąc już o udziale w filmie. Fakt faktem był prewencyjnie infiltrowany i nie był członkiem partii, ale na pewno tego tu nie widać. Argumentów przemawiających za tym że był Ruskim szpiclem jest znacznie więcej.
Twarde dowody albo  :gtfo: Bo takie coś, to można powiedzieć o każdym, czy to kończył szkołę za komuny czy dostawał paszport.


2) Bracia Kaczyńscy prowadzą ewidentnie działalność anty-Polską, choć dla nacjonalistycznej oszłomerii łamanie prawa i rozdawnictwo jest zapewne jej "ratowaniem", a dla Mocherów koniunkturalne promowanie patologii religijnej jest przejawem "głębokiej wiary". Co więcej po dojściu PiS do władzy Kreml okazał wielkie zadowolenie do tego stopnia że nawet Rosyjskie media zastanawiały się zszokowane dlaczego Kreml cieszy się ze zwycięstwa Rusofobów? No chyba że to była od początku zasłona dymna wtedy to wszystko staje się jasne.. zresztą współpracująca z PiS Samoobrona również miała problem z oskarżeniami o agenturalne koneksje.
To nie są żadne fakty - to tylko bełkot powstały w umyśle kogoś jak Tomasz Lis i drugi szereg publicystów z Gazety Wyborczej i Newsweeka, których tworzą takie gówno, by w razie procesu móc ich łatwo poświęcić.

Kreml podobną radość okazywał gdy Trump doszedł do władzy, choć to Obama robił z nimi "reset", który pozwolił im radośnie podokazywać sobie na Ukrainie oraz w Syrii. Wniosek? Obama to ruski agent  :hyh


Fakt faktem nie mam tu twardych dowodów czego nigdy nie ukrywałem, no ale coś zdaje być się tu na rzeczy? Podobnie przyjaźń Kaczyńskiego z nazywanym "przyjacielem Putina" Orbanem czy skompromitowanym Saakaszwilim, którego wielu Gruzinów obwinia o wybuch wojny która pomogła umocnić wpływy Rosji w regionie. Sam Trump z którego zwycięstwa Kreml również się nienaturalnie cieszył, boryka się co chwila z oskarżeniami o Ruskie koneksje.. ba! Już teraz wyszedł pozew przeciwko niemu o przyjmowanie pieniędzy od obcych państw! A zakładam że pozywający Sąd Federalny Nowego Jorku.. bardziej zna się na prawie niż jacyś tam doradcy partyjni. Tu zresztą też widać analogię z tym jak traktuje prawo PiS, choć każdy kto słyszał o Moskiewskiej szkole szybko ujrzy analogię.
Saakaszwili to pionek Amerykanów, więc Kaczorów jak już to można by o to podejrzewać: o niczym nie uzasadniony proamerykanizm. Jeśli jednak tak, to co z ich agenturalną działalnością na rzecz Rosji? :blk Że niby grają na dwa fronty? To co piszesz, to już są większe paranoje niż tłity Lisa, bo oparte na paranojach jakie od lat sadzą w mediach Agory i Newsweeku, nie mówiąc już o urbanowym NIE. Jeśli TVN ich nie podnosi - bo są też proamerykańscy - to znaczy, że Kaczyńscy stoją tam gdzie oni?

No toś niezłe teraz schizy powiązał ze sobą w jedno  :nord:


A już prawdziwym "mistrzostwem" była niegdysiejsza próba przepchnięcia apelu do Putina ze skargą na ówczesny rząd w Polsce w sprawie Smoleńska co wprost zakrawało na akt zdrady.. nie wiem jak można ignorować te fakty? A tak lewaki i liberałowie.. byle w ogień by dowieść że mityczni "oni" nie mają racji.. 0_0
Nie odróżniasz cynicznej gry politycznej, w której nawet diabła się całuje w dupę, jeśli ma to przynieść korzyść, od siedzenia w kieszeni europejskiego lewactwa i liberałów?


PS: A tak swoją drogą miał miejsce kolejny "zamach" tym razem na Ministra Macierewicza. Po raz kolejny użyto tej samej metody polegającej na zaminowaniu źle eksploatowanych opon przy użyciu "Sztucznej Mgły" po raz pierwszy zastosowanej w Smoleńsku. Oczywiście standardowe reporty służb informowały o zagrożeniu ale zostały należycie zignorowane jako "propaganda demo-liberalnej lewicy", więc na pewno nie była to przyczyną zajścia. Winę ponosi oczywiście Baba Jaga na usługach PO i sprzymierzeni z nią kosmici 0_0
W żadnych mediach prorządowych tego nie zauważyłem. W tych prokodomickich też nie. Brzmi więc to raczej na bełkot w/w drugiego szeregu gnojarzy jacy siedzą poupychani w Agorze, którzy za pieniądze każde gówno wypuszczą z siebie, wiedząc że i tak nikt im nie zrobi.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Stycznia 2017, 06:58:52 »
Twarde dowody albo  :gtfo:

Czytanie ze zrozumieniem albo :gtfo:

Powiedziałem już że to moja opinia i nie mam dowodów więc? Pod czachą nie styka?

Bo takie coś, to można powiedzieć o każdym, czy to kończył szkołę za komuny czy dostawał paszport.

To że podpisał zobowiązanie do współpracy lub/i wpis do partii? Otóż właśnie, takie wtedy były standardy dlatego większość rozgarniętych ludzi patrzyło się na Kaczyńskiego jak na debila gdy ten twierdzili że sfałszowano mu lojalkę. Przy aresztowaniu była to podstawa by nie siedzieć a on nie siedział.

To nie są żadne fakty - to tylko bełkot powstały w umyśle kogoś jak Tomasz Lis i drugi szereg publicystów z Gazety Wyborczej i Newsweeka, których tworzą takie gówno, by w razie procesu móc ich łatwo poświęcić.

Widzisz.. ja wiem że to moja opinia, ty zaś wierzysz że twoje gówno jest mniej gówniane..

Kreml podobną radość okazywał gdy Trump doszedł do władzy, choć to Obama robił z nimi "reset", który pozwolił im radośnie podokazywać sobie na Ukrainie oraz w Syrii. Wniosek? Obama to ruski agent  :hyh

Powiedz to jeszcze raz, tylko tak by maiło tym razem sens.. a co do Obamy to już się wypowiadałem i od zawsze uważałem jego początkową politykę wobec Rosji za katastrofę, więc znowu rzucasz sucharami.. czy po prostu brakuje ci zdolności śledzenia czyichś opinii? No bo jak na razie to wygląda to tak że jak ktoś dostanie znacznik Demo-Liberała to będzie fanem Obamy już do końca życia (choć w sumie mnie to nie dziwi bo to jak na razie szczyt twojego toku myślenie).

Saakaszwili to pionek Amerykanów, więc Kaczorów jak już to można by o to podejrzewać: o niczym nie uzasadniony proamerykanizm.

W Rosji są środowiska które twierdzą że Putin jest pionkiem Amerykanów.. tak to już jest z ewidentnymi pionkami że nie wiadomo dla kogo tak naprawdę grają bo taktyka fałszywej flagi to jedno z najbardziej podstawowych narzędzi służb. Tylko debil wierzy że jak ktoś krzyczy "precz z X" to na pewno nie jest powiązany z X. To co liczy się na koniec to rezultat, a ja mówię co ludzie w Gruzji myślą o ostatecznym rezultacie rządów Saakaszwilego. No ale rozumie że twoje przenikliwość i tego nie doczytała..

Jeśli jednak tak, to co z ich agenturalną działalnością na rzecz Rosji? :blk Że niby grają na dwa fronty? To co piszesz, to już są większe paranoje niż tłity Lisa, bo oparte na paranojach jakie od lat sadzą w mediach Agory i Newsweeku, nie mówiąc już o urbanowym NIE. Jeśli TVN ich nie podnosi - bo są też proamerykańscy - to znaczy, że Kaczyńscy stoją tam gdzie oni?

Skoro idea grania na dwa fronty to dla ciebie paranoja.. to już wiemy że realia świata cię przestają bo prawie każdy do jakiegoś stopnia gra na kilka frontów. Nawet Polako-Katolicy muszą balansować biznes Polski i Watykanu.

No toś niezłe teraz schizy powiązał ze sobą w jedno  :nord:

Mnie obchodzą argumenty, bo odgórne uznanie czyjejś opinii za "schizy" jest zazwyczaj jedynie argumentem na rzecz braku argumentów z twojej strony.

Nie odróżniasz cynicznej gry politycznej, w której nawet diabła się całuje w dupę, jeśli ma to przynieść korzyść, od siedzenia w kieszeni europejskiego lewactwa i liberałów?

Jakiej cynicznej gry? Jaki praktyczny efekt ta zagrywka miała bo tego nie było? I co ma znowu piernik do wiatraka? To zabawne że widzisz "schizę" w moich koneksjach, a brak tejże w swoim braku tychże, przy i tak użyciu ich jako argumentu?

Moja opinia o tym jest taka że PiS jest tak małostkową partią że chcieli na chama dogryźć Platformie i nie dostrzegli historycznych analogii swoich czynów. Zresztą ta sama siła kieruje nimi prawdopodobnie nawet wtedy gdy są teraz u władzy. Z drugiej strony przy ludziach działających emocjonalnie "głodnemu jest często chleb na myśli" aka Freudowska pomyłka. Tak czy siak tu nie chodzi o jednostkowy wypadek, ale o częstotliwość z jaką do nich dochodzi..

W żadnych mediach prorządowych tego nie zauważyłem.

Sarkastycznego żartu również "0_0"

W tych prokodomickich też nie. Brzmi więc to raczej na bełkot w/w drugiego szeregu gnojarzy jacy siedzą poupychani w Agorze, którzy za pieniądze każde gówno wypuszczą z siebie, wiedząc że i tak nikt im nie zrobi.

Komentarz naprawdę wnoszący.. cytuję "gówno". Skoro tego nie powiedzieli to po chuj lejesz swój gnój na nich?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #11 dnia: 27 Stycznia 2017, 11:25:58 »
Ktoś, kto rozbija czyjeś wypowiedzi na pojedyńcze zdania by się do nich odnośić a nie do kontekstu czy ogólnej myśli, nie ma własnego zdania czy opinii. Jest albo trollem, albo politykiem drugiego szeregu, chcącym wybić się na przód. Albo  pracownikiem mediów Agory, malującym okazyjnie ryja na czarno  :afr

Dobrze znam metody tych ludzi, mając za sobą wieloletnie słuchanie TokFM czy korzystanie z tych ludzi. Byli wiarygodni do czasu, gdy świat wokół nich się zmienił.

A że stosujesz podobne metody dyskusji, to... :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Stycznia 2017, 16:32:34 »
Ktoś, kto rozbija czyjeś wypowiedzi na pojedyńcze zdania by się do nich odnośić a nie do kontekstu czy ogólnej myśli, nie ma własnego zdania czy opinii.

W przeciwieństwie do osoby która w ogóle nie odnosi się do kontekstu, powtarzając argumenty grupowe często przeczące temu co ktoś powiedział post wcześniej?

A poza tym ja odnoszę się zawsze do kontekstu nawet jeśli nabijam się z pojedynczych stwierdzeń, ale widziałbyś to gdybyś sam się do kontekstu odnosił zamiast gadać jak hater na onecie.

Jest albo trollem, albo politykiem drugiego szeregu, chcącym wybić się na przód.

Widzisz.. ja nigdy nie ukrywałem tego że jestem trollem więc argument z dupy. No ale żeby kogoś trollowac to ten nie może sam zaprzeczać sobie w co drugim zdaniu bo to wtedy już nie trolling a kopanie zdechłego psa.

I na serio masz o sobie tak wysokie mniemanie że wierzysz że ktoś może w ogóle pomyśleć o wybiciu się w ten sposób? Powoli to zaczynam wierzyć że sam wstąpiłeś do PiS'u i boli cię dupa że ludzie wyrażają swoje zdanie w prywatnych pogaduchach.. no ale takie spekulacje były by absurdalne, więc nie będę traktować ich nawet poważnie.

Albo  pracownikiem mediów Agory, malującym okazyjnie ryja na czarno  :afr

Nie, ja pracuję dla kosmitów :ufok

W końcu jako osoba z paranoją to nie ja wymyślam swojemu rozmówcy koneksje z żydo-mosono-cyklistami zamiast argumentów..

Dobrze znam metody tych ludzi, mając za sobą wieloletnie słuchanie TokFM czy korzystanie z tych ludzi.

Ta.. ile to ja o tych metodach się już nie nasłuchałem, tylko nie jak one faktycznie działają.. klasyczna gadka cynfoliowych czapek.

Byli wiarygodni do czasu, gdy świat wokół nich się zmienił.

Sorry ale jedziesz teraz Aq.. od kiedy media są wiarygodne? Nie słyszałeś że media kłamią? I jakoś nie widzę by świat się zmienił.. przyszło nowe jest więc po staremu. O nowym pierniczą jedynie ludzie którzy ślepo wierzyli starej włądzy by teraz ślepo łykać bez połyku wytryski nowej..

A że stosujesz podobne metody dyskusji, to... :zwr

Mam zwyczaj odbijania piłeczki.. to zabawne jak często hipokryci strzelają z dupy jak używa się ich metod przeciwko nim samym.. takie to PiS'owskie..

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Stycznia 2017, 01:26:45 »
Powoli to zaczynam wierzyć że sam wstąpiłeś do PiS'u i boli cię dupa że ludzie wyrażają swoje zdanie w prywatnych pogaduchach..
Czyli jestem lepszym trollem niż Ty!!!111jeden :hyh


od kiedy media są wiarygodne? Nie słyszałeś że media kłamią?
Podważasz wiarygodność, rzetelność i obiektywność Gazety Wyborczej czy innych mediów związanych z "salonem"? :wkur: No teraz to pojechałeś jakimś Ziemkiewiczem czy innym prawakiem!!!  :hyh


Mam zwyczaj odbijania piłeczki.. to zabawne jak często hipokryci strzelają z dupy jak używa się ich metod przeciwko nim samym.. takie to PiS'owskie..
Czyli potwierdzasz że stosujesz paradygmat Wyborczej, skoro nazwanie tego po imieniu jest PiSowskie? :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Stycznia 2017, 05:53:22 »
Powoli to zaczynam wierzyć że sam wstąpiłeś do PiS'u i boli cię dupa że ludzie wyrażają swoje zdanie w prywatnych pogaduchach..
Czyli jestem lepszym trollem niż Ty!!!111jeden :hyh

To była zagrywka.. ma zasugerować pewną prawidłowość ale kawałek dalej zaznaczyłem że nie jest to poważne. Więc sorry nie :zwr.

od kiedy media są wiarygodne? Nie słyszałeś że media kłamią?
Podważasz wiarygodność, rzetelność i obiektywność Gazety Wyborczej czy innych mediów związanych z "salonem"? :wkur: No teraz to pojechałeś jakimś Ziemkiewiczem czy innym prawakiem!!!  :hyh

Jak mówiłem podważam wiarygodność KAŻDYCH mediów.. każdy dziennikarz ma poglądy, każda gazeta/stacja ma swój styl i prywatną agendę.

Ja zawsze stałem na stanowisku że chodzi tu o pluralizm a więc możliwość porównania, bo niezależna prasa to ściema. Stąd znowu nierzeczowy argument.

Mam zwyczaj odbijania piłeczki.. to zabawne jak często hipokryci strzelają z dupy jak używa się ich metod przeciwko nim samym.. takie to PiS'owskie..
Czyli potwierdzasz że stosujesz paradygmat Wyborczej, skoro nazwanie tego po imieniu jest PiSowskie? :zwr

Potwierdziłem że odbiłem piłeczkę, a więc stosuje twój paradygmat.. ostatnio była to czysta demagogia i argumenty grupowe..

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Stycznia 2017, 08:04:32 »
Jak mówiłem podważam wiarygodność KAŻDYCH mediów.. każdy dziennikarz ma poglądy, każda gazeta/stacja ma swój styl i prywatną agendę.
Udajesz czy naprawdę nie rozumiesz jaką rolę w Polsce, po 1989 roku odgrywała Wyborcza?  :blk Jak nie, to masz, obejrzyj coś sobie. Tylko się nie fiksuj - skoro kreujesz się na takiego obiektywnego - że to materiał z Republiki  :zwr --->
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Stycznia 2017, 10:05:38 »
Taką samą jak każda inna prasa.. Nawet jeśli za Fox News stoją Iluminaci to i tak jest to tylko serwis informacyjny. No ale na tym etapie już przestaje mnie dziwić że jedziesz teoriami spiskowymi i konceptami socjologicznymi z zimnej wojny..

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Stycznia 2017, 15:44:37 »
Taką samą jak każda inna prasa.
Dobry trolling milordzie  :ords
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Stycznia 2017, 17:10:58 »
Jeszcze mi powiesz że posiadają oni agentów w czerni z wbudowanymi miotaczami ognia w odbycie? Bo jak na razie do tego twój wywód tu zmierza..

Zdradzę ci pewien sekret, dlaczego mimo potęgi molochu jakim jest TVP PiS do tej pory nie pokonało poprzedniego wyniku: Otóż.. ludzie.. czytają.. to co.. odpowiada.. ich.. poglądom. Nie zależne jaką rolę ma Wyborcza, Rzeczpospolita, Do Rzeczy, czy TVN.. ludzie oglądają to co odpowiada ich światopoglądowi, albo przynajmniej to co są w stanie przejrzeć pod względem agendy, koneksji, etc. To nie są lata 70'te gdzie ludzie oglądali wiadomości na baczność i przyjmowali za prawdę wszelkie fakty jakie podawane są im w TV.. prędzej w internecie. Każda władza z wyjątkiem PO za Tuska (który to wiedział) próbowała kontrolować ludzi za pomocą telewizji publicznej i każda z nich osiągnęła ten sam wynik.. żaden o ile nie negatywny. Dlatego gdyby nawet Kaczyński kupił TVN (co o ironio nie jest żartem bo próbował) to ludzie i tak szybko by to przejrzeli i zmienili stacje na taką mówiącą ich głosem.. ot pluralizm.. coś co ludzie tacy jak Kaczyści nie pojmują.

I nie jest to nawet pytanie teoretyczne! PiS od lat skupuje tytuły prasowe zrzeszając największy obecnie konglomerat prasowy w Polce i mimo tych inwestycji przez lata ich wynik wyborczy nie ulegał zmianie, bowiem krótko po wykupieniu tytuły bardzo szybko następował drenaż czytelników bowiem ludzie dostrzegali wyraźne załamanie się jakości treści prasowej i po prostu kupowali inną gazetę. Żeby nie było zwycięstwo PiS'u było skutkiem wyborczej porażki PO i SLD.. gdyby SLD z powodu walk wewnętrznych nie startowało jako koalicja to dostało by się do sejmu i pa pa większość PiS'u..
« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2017, 17:50:48 wysłana przez Rezro »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Do Rzeczy 3/2017 (lektura na łykent #31)
« Odpowiedź #19 dnia: 28 Stycznia 2017, 18:01:29 »
ludzie oglądają to co odpowiada ich światopoglądowi,
Ludzie oglądają to co odpowiada ich wizji świata, marzeniom, aspiracjom, zapatrywaniom - to jeszcze nie do końca definiuje światopogląd. Stąd wyidealizowana wizja świata w TVN, przetykana mającymi uspokoić sumienie materiałami o problemach zwykłych ludzi. Stąd ludyczność i swojskość Polsatu. Stąd też chcenie być wszystkim na raz TVP, które takie być musi, bo jest publiczne.


Każda władza z wyjątkiem PO za Tuska (który to wiedział) próbowała kontrolować ludzi za pomocą telewizji publicznej
A po co mieli to za jej pomocą robić, skoro wszystkie główne media stały PO ich stronie?  :hyh

Aż taki jesteś naiwny, czy tak bardzo chcesz być obiektywny w swoim trolleniu, że nie zauważyłeś finansowania Wyborczej przez państwo, układów bliskiego otoczenia Tuska z Hajdarowiczem (wydawcą Rzepy), czy ruchów by zmienić naczelnego Faktu? Jeśli o tym nie było na pierwszej stronie Wyborczej, jeśli tematu nie grzano tygodniami, to znaczy że tego nie było?

No bez jaj!


lPiS od lat skupuje tytuły prasowe zrzeszając największy obecnie konglomerat prasowy w Polce
PiS coś skupuje? Może sam Prezes ma jakieś akcje na spółkę z kotem, które trzyma w jego kuwecie? Nigga plox! :afr Teraz to sam dajesz jakimiś teoriami spiskowymi  :hyh :hyh :hyh
« Ostatnia zmiana: 28 Stycznia 2017, 18:06:05 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.