Autor Wątek: Spectral  (Przeczytany 1462 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Spectral
« dnia: 28 Grudnia 2016, 23:11:43 »
Film Science Fantasy of studia Legendary na zlecenie Netflix.. czyli wiemy czego mamy się spodziewać :hyh



W dużym skrócie: Bliska przyszłość, w trakcie misji stabilizacyjnej w Mołdawii w której właśnie co obalono reżim dochodzi do dziwnych incydentów. Genialny naukowiec odpowiedzialny za używany tam sprzęt wyrusza na misję zbadać przyczyny anomalii by odkryć coś rodem z anime.. ogólnie jak na pasztetowe Sci-Fi solidny budżet i akcja. Dam nawet 8/10 (plus jeden jako same kino akcji).

Micronus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 187
  • Lisek Jabłkowy
    • GrimFiction.pl
Odp: Spectral
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Stycznia 2017, 15:56:17 »
Heh, a sądziłem Rezro, że akurat zjedziesz Spectral, bo wydajesz mi się nieco czepialski. Mimo wszystko było tam trochę głupotek, a tu proszę, nawet wyżej niż ja oceniłem. Właściwie to sam sobie się dziwię, bo w normalnych warunkach wbiłbym kilka kuksańców po żebrach, a oglądałem z rozdziawioną japą. Jakbyście mieli ochotę, moja recenzja filmu Spectral.
GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Spectral
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Stycznia 2017, 17:16:38 »
W sumie teraz sam się dziwię skąd taka wysoka ocena? Przy czym to jako same kino akcji więc bardziej to oznaka tego jak mnie film bawił a nie ile ma sensu.