Autor Wątek: Wołyń [Recenzja]  (Przeczytany 6027 razy)

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Wołyń [Recenzja]
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Listopada 2016, 00:22:06 »
Rodrrik ja rozumiem, że filmy Smarzowskiego bardzo ci się podobają, zrozum też że są i tacy ludzie, którym się nie podobają i nie ma to nic wspólnego z dzisiejszą polityką. Ocena filmów nie musi iść w parze z otoczką polityczno-społeczną jaką mamy w dzisiejszych czasach. Ocenę swoją tych filmów mam po tym jak je obejrzałem. Nie po tym jak przeczytałem forum, obejrzałem programy telewizyjne. To, że jesteś wielbicielem może iść w parze że ja nim nie jestem i to jest wolność a nie bycie trollem jak mnie oceniłeś. Może kliknij w mój link i zobacz co tu pisałem, na tym forum. Popatrz co pisali też inni, może twój światopogląd zmieni się wprost proporcjonalnie do czytania, a może nie. Chcesz obejrzeć coś wybitnego, obejrzyj Robocopa z 1987 ... to film o Super Policjancie, 100% trafiający w ramy Trzynastego Schronu  ;)
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Wołyń [Recenzja]
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Listopada 2016, 09:23:22 »
Widzisz jak byś napisał coś takiego na początku to na prawdę super.
Ale ty obraziłeś ludzi którym te filmy się podobają.
A jedynym twoim uzasadnieniem była obrona polskości na świecie. No bo przecież polska to jedyny kraj w którym wad nie ma. A ten cały Wojtek to jeszcze filmy o tym kręci i zachodowi pokazuje.
Nie zapominając o tym że większość nie ma prawa oceniać filmu bo powstał 7 lat temu.
Nie dziw się teraz że brałem to za troll.
Czytałem też wiele twoich wiadomości i z reguły to kłótnie z Razero. Głównie społeczno polityczne :-)
I widzisz, raczej nie kształtuje swojego światopoglądu na internetowym forum... ???

PS: Robocop jest genialny

"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Wołyń [Recenzja]
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Listopada 2016, 22:05:00 »
Toż to Aq.. tegoż się można było po nim spodziewać.
A co do robocopa.. jako fan henshin heros jestem z zasady nieobiektywny :schrk:

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Wołyń [Recenzja]
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Listopada 2016, 23:10:14 »
Mówiąc o wcześniejszych filmach Smarzowskiego miałem na myśli, że wtedy nie było żadnych podziałów i każdy obiektywnie oceniał jego twórczość nie spoglądając na stan polityczno-społeczny i ja jego filmy właśnie tak oceniam.  Mieszanie polityki z twórczością kulturalną w ogóle mnie nie interesuje ale bardziej mnie interesuje jaki oddźwięk po jego filmach idzie w świat. Bo osobiście się z tym nie zgadzam aby taki obraz polaków szedł poza granice, jednak w latach 80 i 90 w niemczech jednoznacznie określano polaków. Sądzę że Smarzowski ma większy talent niż robienie seriali typu na wspólnej, bo sądzę, że mógłby zrobić taki serial jak mad man.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.