Autor Wątek: Westworld (serial TV)  (Przeczytany 8873 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Westworld (serial TV)
« dnia: 03 Października 2016, 13:28:31 »
Ostatnio wychodzi sporo serialowych remaków klasyków z lat 80-90.. Egzorcysta, Omen.. a teraz to..



Czy ktoś w ogóle kojarzy ten obskurny thriller SF z lat 70'tych? No właśnie.. ja sam ledwo co go pamiętam i piszę to tylko z powodu zaskoczenia. W skrócie Westworld to park rozrywki dla milionerów który idealnie odtwarza warunki dzikiego zachodu w względnie bezpieczny dla użytkowników sposób. W atrakcji tej wykorzystuje się prawdziwą broń zabezpieczoną jednak tak by nie dało się strzelać do ludzi.. główną atrakcją parku są jednak androidy stanowicie cele dla rządnych przygód pryków. Pewnego dnia coś jednak idzie nie tak i wadliwe AI odmieni reguły gry. Czy serial okaże się dobry? To się jeszcze okaże no ale HBO daje na to jakieś szanse.

Edit:
O ja :cnsd Jeśli utrzymają poziom pierwszego odcinka do końca serii to spokojnie 11/10 Usunąłem nawet ironiczny znaczek z tytułu..
« Ostatnia zmiana: 03 Października 2016, 16:55:59 wysłana przez Rezro »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Października 2016, 23:24:10 »
A jak/gdzie oglądasz? :-\
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Października 2016, 08:56:16 »
Na HBO

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Listopada 2016, 19:36:38 »
Nie no.. miałem napisać przy podsumowaniu ale po dzisiejszym odcinku.. fuck!

Zmieniam ocenę.. teraz na serio jest 11/10 :zwr

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Listopada 2016, 16:36:21 »
Szanuję.
Dobry serial.
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Listopada 2016, 17:03:08 »
Obczaiłem pierwszy odcinek.
Wstrzymam się od oglądania do premiery całego sezonu. Potem pochłonę w jedną noc. Ale co się dziwić, jeszcze nic spod nazwiska Nolan złego nie wyszło.
PS: @Wrathu
Nie wiedziałem że z ciebie taki dres.
Ale spoko ziomuś. Szanuje.
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Aurelinus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Listopada 2016, 21:57:51 »
Do 7.mego odcinka nudzili konia niemiłosiernie, dopiero w tym coś się działo, ale ogólnie zachwytu nie ma. Może jeszcze się rozkręci, ale marnowanie na pustkę fabularną 6 odcinków... Trudno to zrozumieć.
Tym nie mniej tu i ówdzie anonsowany był jako jeden z kandydatów na następcę Gry o Tron, ale nie widzę tego nawet po następnych 100 odcinkach. Zresztą, wystarczy zerknąć na oglądalność, żeby mieć świadomość, że 2.go sezonu nie będzie. Raczej.

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Listopada 2016, 00:30:05 »
Drugi sezon ma być, ale dopiero w 2018.

Może więc rozwinę bardziej swoją wypowiedź. Ale i tak dość skrótowo:
Rzeczywiście początkowe odcinki nie są jakieś szczególnie porywające i za dużo się nie dzieje, a wspomniany 7 nieźle namieszał.
Pomysł na serial jest dość ciekawy i oryginalny, chociaż jest oparty na jakimś starym filmie.
Dobrze zobaczyć obok siebie Hopkinsa i Fishbourne'a.
Popularne utwory muzyczne bywają tu zaprezentowane w pianinowej formie i generalnie muzyka jest ok.
Aktualnie serial to dla mnie 7/10 z szansą na 8.

Gdzieś widziałem też porównanie westworldowych hostów do syntetyków z Fallouta 4.
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Listopada 2016, 15:15:02 »
Do 7.mego odcinka nudzili konia niemiłosiernie, dopiero w tym coś się działo, ale ogólnie zachwytu nie ma. Może jeszcze się rozkręci, ale marnowanie na pustkę fabularną 6 odcinków... Trudno to zrozumieć.

Nazywa się to build up i jest oznaką dobrego kina.. epicki finał nie ma znaczenia w sytuacji w której nic nie ma znaczenia. Nikt nie obiecywał strzelania a poważne kino Science Fiction z Cowboyami i jako taki film jest wyśmienity.

Tym nie mniej tu i ówdzie anonsowany był jako jeden z kandydatów na następcę Gry o Tron, ale nie widzę tego nawet po następnych 100 odcinkach.

Sorry ale WTF? Co ma to niby do Gry o Tron? Zresztą ta to nie arcydzieło..

Zresztą, wystarczy zerknąć na oglądalność, żeby mieć świadomość, że 2.go sezonu nie będzie. Raczej.

No cóż.. to seria dla koneserów a nie fanów cycków i krwi.. dlatego nie widzę dlaczego drugiego sezonu miało by nie być jeśli jest w planach? Twórcy ewidentnie chcą zrobić ten serial, a skoro wydawca już dał mu zielone światło to raczej nie dlatego że liczył na bóg wie jaką oglądalność tylko kasę niszowych fanów. Oby bo już udupili całkiem niezły Almost Human.. no ale to inna liga a takich filmów nie robi się przypadkiem.

Drugi sezon ma być, ale dopiero w 2018.

Tak szybko go zapowiedzieli? Jestem pozytywnie zaskoczony..

Rzeczywiście początkowe odcinki nie są jakieś szczególnie porywające i za dużo się nie dzieje, a wspomniany 7 nieźle namieszał.

Czyli podobnie jak w Stranger Things?

Pomysł na serial jest dość ciekawy i oryginalny, chociaż jest oparty na jakimś starym filmie.

Jakimś starym filmie? Podobnie jak Jurajski Świat jest oparty na jakimś starym filmie? Zresztą porównanie nie przypadkowe..

Gdzieś widziałem też porównanie westworldowych hostów do syntetyków z Fallouta 4.

Przekaż tym ludiom ode mnie to :wpr13s:

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Listopada 2016, 16:52:40 »
Tak szybko go zapowiedzieli? Jestem pozytywnie zaskoczony..
Pierwsze lepsze źródło.

Czyli podobnie jak w Stranger Things?
Akurat Stranger Things mnie zdobyło momentalnie ze względu na liczne nawiązania do popkultury lat 80., więc łyknąłem to znacznie szybciej, ale jeśli chodzi o dramaturgię i rozkład napięcia, to może nawet jest to trafne porównanie.

Gdzieś widziałem też porównanie westworldowych hostów do syntetyków z Fallouta 4.
Przekaż tym ludiom ode mnie to :wpr13s:
Ci ludzie mają w rękach prawa do marki Fallout, więc...

W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Listopada 2016, 18:35:40 »
Ci ludzie mają w rękach prawa do marki Fallout, więc...

Uuuu.. to wiele wyjaśnia. Teraz Bethesda ma prawa do wszystkich generycznych rysunków bandy smoków i stanowisk serwisowych androidów..



Jeśli już to takie androidy pojawiły się już w Almost Human o ile nie wcześniej.. zaś systematyki z Fallout'a to "same ol'shit". No ale Beth twierdziała że itnieje coś takiego jak 100% cRPG z elementami FPS'a więc zdarzyłem się przyzwyczaić do debilizmu z ich strony.

Aurelinus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Listopada 2016, 22:18:12 »
Odpowiadając krótko na dziwaczne zarzuty - widocznie, niczym niejaki A. Sapkowski nie jestem koneserem :ziew:. A gusta pozostaną gustami :blk.

Na razie Stranger Things było o niebo lepsze od Westworld i faktycznie wciągało od pierwszego odcinka, w przeciwieństwie do nudziarstwa zaserwowanego w odcinkach 1 - 6.
Westworld ma przede wszystkim problem z logiką samego zagadnienia tej niby-krainy, nadal nie czaję jakim cudem hosty mogą się "zabijać" nawzajem, a ludzi nie mogą ruszyć. Początkowo obstawiałem, że to holografia, ale wychodzi na to, że naprawdę strzelają i czym by nie strzelali, to nawet gumowa kulka może połamać żebra (a nawet zabić) i nadal czekam jak zamierzają z tego wybrnąć.
W ogóle logika czy pomysł stworzenia dokładnej, nierozróżnialnej kopii człowieka jest dla mnie absurdalnym sci-fi. Wbrew przewidywaniom nie wierzę, że AI kiedykolwiek zacznie samodzielnie myśleć, bo program zawsze będzie umiał tyle, ile się mu wklepie kodu, i podejrzewam, że stworzenie symulacji behawioralnej człowieka wymagałoby kodu o długości zbliżonej do nieskończoności, a programy opowiadające bajki o możliwościach AI np. na kanałach tematycznych (najprostsze źródło powierzchownej wiedzy, gdyby ktoś szukał) tylko mnie utwierdziły w przekonaniu, że to na razie bardzo wierutne bzdury. Owszem, znam te opowieści o chinese roomach, teście Turinga i symulacjach wielo-jednostkowych, ale nadal pozostaję sceptyczny w tym względzie bo to nadal tylko udoskonalone kody sprawdzające się w mocno ograniczonych warunkach i zadaniach. A w normalnej konwersacji między ludźmi ilość interakcji jest po prostu nieograniczona. To samo dotyczy ewentualnej konstrukcji samego ciała, dopóki nie naciągniesz na takiego (u)bota :D naturalnej, żywej skóry ludzkiej i nie zasymulujesz dokładnie budowy szkieletu, zawsze rozpoznasz, że to plastik, na oko lub przez dotyk, nie mówiąc o modulacji głosu, mimice itp. przypadłościach natury ludzkiej. Dlatego takie seriale, w których AI próbuje grać "czołowe skrzypce" ogląda mi się znacznie trudniej, albo traktuję je jako kiepskie komedie, wyłapując co chwilę brak logiki.
« Ostatnia zmiana: 17 Listopada 2016, 23:58:04 wysłana przez Aurelinus »

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Listopada 2016, 08:33:09 »
Odpowiadając krótko na dziwaczne zarzuty

Dziwny zarzut to jechanie po filmie bo cię nudził.. sorry, gusta gustami ale ty nie powiedziałeś po prostu że ci się nie podoba. To co innego.

Na razie Stranger Things było o niebo lepsze od Westworld i faktycznie wciągało od pierwszego odcinka, w przeciwieństwie do nudziarstwa zaserwowanego w odcinkach 1 - 6.

A mnie na odwrót tyle że tak do trzeciego.. czy powinienem teraz nazywać ten film "nudziarstwem" i sarkać?

Westworld ma przede wszystkim problem z logiką samego zagadnienia tej niby-krainy

Że co?

nadal nie czaję jakim cudem hosty mogą się "zabijać" nawzajem, a ludzi nie mogą ruszyć.

Program.. jak mówił Ford hosty ignorują niewygodną prawdę.

Początkowo obstawiałem, że to holografia, ale wychodzi na to, że naprawdę strzelają i czym by nie strzelali, to nawet gumowa kulka może połamać żebra (a nawet zabić) i nadal czekam jak zamierzają z tego wybrnąć.

Taa.. bo nie jest to odległa przyszłość. W jednej ze scen w serialu widzimy że obsługa kontroluje nawet przypadkowe wybuchy. Sama amunicja jest pewnie niezwykle zaawansowana technologicznie, no ale hosty widzą tylko to co mają.

W ogóle logika czy pomysł stworzenia dokładnej, nierozróżnialnej kopii człowieka jest dla mnie absurdalnym sci-fi. Wbrew przewidywaniom nie wierzę, że AI kiedykolwiek zacznie samodzielnie myśleć, bo program zawsze będzie umiał tyle, ile się mu wklepie kodu, i podejrzewam, że stworzenie symulacji behawioralnej człowieka wymagałoby kodu o długości zbliżonej do nieskończoności, a programy opowiadające bajki o możliwościach AI np. na kanałach tematycznych (najprostsze źródło powierzchownej wiedzy, gdyby ktoś szukał) tylko mnie utwierdziły w przekonaniu, że to na razie bardzo wierutne bzdury.

Wybacz ale co to w ogóle za argument? To że ja nie umiem zbudować napędu FTL oznacza od razu że ten nie istnieje? Trudność zadanie nie jest argumentem w SF, tylko jawna niemożliwość, a jeśli potraktujemy ten film nawet jako Soft SF to wtedy sama technologia traci na znaczeniu, a komentarz w tym zakresie również jest dobry. Ogólnie jako sama fabułą historia ta też jest solidna i twój gust pozostaje tylko gustem.

Owszem, znam te opowieści o chinese roomach, teście Turinga i symulacjach wielo-jednostkowych, ale nadal pozostaję sceptyczny w tym względzie bo to nadal tylko udoskonalone kody sprawdzające się w mocno ograniczonych warunkach i zadaniach.

A co ma to do rzeczy? Niewydolność rakiet nie jest argumentem przy debacie o FTL.

A w normalnej konwersacji między ludźmi ilość interakcji jest po prostu nieograniczona.

Wybacz ale mówimy chyba o zupełnie innych istotach ludzkich? Mózg jak najbardziej jest ograniczony i do tego przewidywalny. Jest tylko znacznie bardziej złożony od przeciętnego komputera.

To samo dotyczy ewentualnej konstrukcji samego ciała, dopóki nie naciągniesz na takiego (u)bota :D naturalnej, żywej skóry ludzkiej i nie zasymulujesz dokładnie budowy szkieletu, zawsze rozpoznasz, że to plastik, na oko lub przez dotyk, nie mówiąc o modulacji głosu, mimice itp. przypadłościach natury ludzkiej.

Czy ty w ogóle widziałeś ten film? Może jeszcze myślisz że poza pierwszą generacją mają one metal w środku? Oczywiście możemy dyskutować nad możliwościami dokładnej replikacji tkanki ale sam fakt że jest to trudne nie jest argumentem.

Dlatego takie seriale, w których AI próbuje grać "czołowe skrzypce" ogląda mi się znacznie trudniej, albo traktuję je jako kiepskie komedie, wyłapując co chwilę brak logiki.

Wybacz ale jesteś śmieszny i ewidentnie uprzedzony. Jeśli już to faktycznym zarzutem jest brak augmentacji u ludzi, ale to kontynuacji filmu z lat 90'tych. Według mnie seria trzyma się kupy nie tylko jako serial, Fantastyka Naukowa, Soft SF ale nawet również Hard SF. Z jednym mogę się zgodzić to jest to że nie jest idealnym odzwierciedleniem rzeczywistości, ale oczekiwanie tego było by absurdalne.

Aurelinus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Listopada 2016, 14:59:47 »
Dziwny zarzut to jechanie po filmie bo cię nudził.. sorry, gusta gustami ale ty nie powiedziałeś po prostu że ci się nie podoba. To co innego.
Cały świat składa się z gustów i guścików, bezstronność zwyczajnie nie istnieje, co widać w twoich wypowiedziach. Podałem mój sposób widzenia tego serialu, nie oczekuję rzeczowej ani nierzeczowej dyskusji na ten temat, ale wymiany poglądów. I chyba o to tylko chodzi, widać, nie wszystkim.

A mnie na odwrót tyle że tak do trzeciego.. czy powinienem teraz nazywać ten film "nudziarstwem" i sarkać?.
Oczywiście, że ST poziomem do np. X-Files z najlepszych czasów nie dorósł, ale po prostu trzymał mnie przy telewizorze, nie mogę tego powiedzieć o WW. Na razie zmieniłem zdanie po 7.mym odcinku, ale tylko względem samej fabuły, na te wynalazki "technologiczne" przymykam już po prostu oko, tak jak na ninja-zombie w Walking Dead czy PA w falloutach.
Taki Spartakus czy film 300 też da się oglądać z większą lub mniejsza przyjemnością, ale tamte produkcje nawet na chwilę nie pozwalają zapomnieć (i świadomie to wizualizują), że to tylko zamierzona przesada, groteska i absurd. Dlatego da się znieść wojownika wyskakującego 10m nad ziemię i trafiającego pięciu przeciwników na raz w tym wyskoku. Dużo trudniej (mi osobiście) znieść podawaną na chłodno pseudo-futurystyczną wizję, która kuleje na każdym kroku. Umówmy się - w dniu, w którym da się stworzyć takie androidy jak te w filmie lub kontrolować pociski na tym rzekomym poziomie szczegółowości (czego serial na razie absolutnie nie sugeruje, po prostu "jakimś cudem" ten sam pocisk niszczy bota a odbija się/wybucha od człowieka), ludzie będą sami przeszczepiani do takich konstrukcji.

Sama amunicja jest pewnie niezwykle zaawansowana technologicznie, no ale hosty widzą tylko to co mają.
W jednym z odcinków strzelają do gościa z tej samej amunicji co do siebie, dziurawiąc się na wylot, a efektem jest to, że facet nawet się nie podrapał w miejscu, gdzie go trafili. To nie jest fantastyka, to kompletna bieda i bzdura na kółkach a nie zaawansowana technologia. Tak (niby) kontrolują wybuchy, a wiecznie szukają po mapie kogoś i utyskują, że goście przesadzają.

Wybacz ale jesteś śmieszny i ewidentnie uprzedzony.
To jest niewątpliwie inteligentna argumentacja. Po prostu czas na ignora, mam lepsze rzeczy do roboty niż próbować "wymieniać poglądy" na takim poziomie.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2016, 15:52:42 wysłana przez Aurelinus »

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Listopada 2016, 18:17:35 »
I chyba o to tylko chodzi, widać, nie wszystkim.

Ludzie jednak zbyt łatwo mylą opinie z zrzędzeniem.. ty robisz to drugie.

Oczywiście, że ST poziomem do np. X-Files z najlepszych czasów nie dorósł

Chyba jaja sobie robisz.. no ale wcześniej wywyższałeś Grę o Tron.

Dużo trudniej (mi osobiście) znieść podawaną na chłodno pseudo-futurystyczną wizję, która kuleje na każdym kroku.

A jednak mimo to nie potrafisz podać argumentów które były by rzeczowe i na temat, nie mówiąc już że sporo z tego co przywołujesz jako dziurę jest wyjaśnione w filmie.

Umówmy się - w dniu, w którym da się stworzyć takie androidy jak te w filmie lub kontrolować pociski na tym rzekomym poziomie szczegółowości (czego serial na razie absolutnie nie sugeruje, po prostu "jakimś cudem" ten sam pocisk niszczy bota a odbija się/wybucha od człowieka), ludzie będą sami przeszczepiani do takich konstrukcji.

Może w swoim uprzedzeniu nie zauważyłeś że to ja wspomniałem o tym wcześniej i wyjaśniłem już że to kontentacja filmu z lat 70'tych (nie 90'tych my bad). Twórcy są po prostu konsekwentni.

W jednym z odcinków strzelają do gościa z tej samej amunicji co do siebie, dziurawiąc się na wylot, a efektem jest to, że facet nawet się nie podrapał w miejscu, gdzie go trafili. To nie jest fantastyka, to kompletna bieda i bzdura na kółkach a nie zaawansowana technologia.

To zabawne że cie to przerasta, bo ja byłbym w stanie osiągnąć w życiu taki sam efekt przy użyciu pomocy studenta chemii. Materiał reagujący na promieniowanie.. wow! Co za high-tech.. niemalże jak laser 0_0

Tak (niby) kontrolują wybuchy, a wiecznie szukają po mapie kogoś i utyskują, że goście przesadzają.

I kolejny dowód na to że nie słuchasz co w filmie mówią. Wyjaśnili już tam że przebudowane roboty starszych generacji korzystają ze starego systemu nawigacji i są one niewidzialne dla głównego systemu jeśli wyjdą spoza stref nadzorowanych. Zresztą dla obsługi najważniejsze są miejsca gdzie są goście.

Wybacz ale jesteś śmieszny i ewidentnie uprzedzony.
To jest niewątpliwie inteligentna argumentacja. Po prostu czas na ignora, mam lepsze rzeczy do roboty niż próbować "wymieniać poglądy" na takim poziomie.

Prawda boli co nie? Dajesz mi tylko dowody na to że mam rację :/

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Listopada 2016, 23:28:03 »
W Westworld obok A.Hopkinsa gra Jeffrey Wright znany np. z Zakazanego Imperium, a nie Fishburne. Poza tym w Świecie Dzikiego Zachodu, jedną z ról gra Yul Brynner, aktor znany z takiego hitu jak Siedmiu Wspaniałych i oskara za film Król i Ja. Ten pierwowzór z 73 nie był wcale taki zły jak na tamte lata, i trzeba jasno powiedzieć, że gdyby nie on, tego serialu by nie było.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Listopada 2016, 00:49:42 »
O Borze, to to nie był Laurence Fishburne? Taki podobny!
Przepraszam za pomyłkę.
To w takim razie dobry ten Wright.
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Listopada 2016, 00:59:09 »
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Grudnia 2016, 22:01:49 »
jutro o 4:25 (rano) na hbo2 Świat dzikiego zachodu. Pierwowzór westworld.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Westworld (serial TV)
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Grudnia 2016, 19:28:51 »
Czas na podsumowanie pierwszego sezonu.. nie zawodzi. Moja absurdalnie zawyżona ocena potrzymana i to nawet mimo faktu że moja teoria o kontynuacji między serialem a filmem się nie sprawdziła.