Autor Wątek: Modpack - watek zbiorczy Fenixa  (Przeczytany 3085 razy)

Fenix

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Modpack - watek zbiorczy Fenixa
« dnia: 26 Sierpnia 2016, 20:24:18 »
Powoli koncze F3 z modpackiem Aurelinusa i zaczynam FNV. Pare pytan wstepnych, ktore mi ulatwia start. Z gory dzieki wszystkim za odpowiedzi.

1 - Jak w FNV wyglada lvling? Pytanie ze wzgledu na to iz mialem cholerne trudnosci na poczatku F3. Wynikalo to z tego, ze mechanika w tamtym modpacku byla tak ustawiona, ze trzeba bylo po prostu wyknywac po kolei wszystkei zadania i byloby ok. Niestety, nie wiedzialem o tym i sobie explorowalem mape jak lubie. I zonk.

2 - Grajac w F3 zaluje, ze nie zrobilem postaci pod walke wrecz. Takiego cichego zabojcy walacego kryty. Nie gralem w podstawke i nie wiem, czy z zazloenia mechanika rozwoju postaci lekko promuje yaki build, czy to dobiero zminil ten modpack. WCzy w FNV taki build etz ma sens i czy da sie znalezc jakas sensowna bron i zbroje pod taki rozwoj postaci?

edit: zaczalem grac :) Okazalo sie, ze jak pisalem osttani post to juz bylem na finale F3. Bardzo mi sie podobal, a jest sporo narzekania na te czesc z tego co widze. FNV ma z kolei od razu spory minus na starcie za mala mape. Takie refleksja po 5min gry. :)

 cd.

3 - mam  problem z NV polegajacy na tym, ze gra sie zamraza zaraz po odpaleniu w tym oknie, w ktorym powinny sie pojawic opcje startu gry, konfiguracji itd. Czasem po jakims czasie zaczyna dzialac, ale zazwyczaj dlugim. Nie moge tez pominac poczatkowych ekranow logo itd. Nie mam juz pomyslow, co moze bcy nie tak.

4 - po zainstalowaniu modpaka przestaly mi dzialac niektore rzeczy w grze. Na przyklad nie moge biegac ani skakac. Postac tylko chodzi. Nie pomaga zmiana kalwiszy w opcjach.

cdn.

« Ostatnia zmiana: 28 Sierpnia 2016, 20:45:54 wysłana przez Fenix »

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Modpack - watek zbiorczy Fenixa
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Września 2016, 08:13:24 »
3 - mam  problem z NV polegajacy na tym, ze gra sie zamraza zaraz po odpaleniu w tym oknie, w ktorym powinny sie pojawic opcje startu gry, konfiguracji itd. Czasem po jakims czasie zaczyna dzialac, ale zazwyczaj dlugim. Nie moge tez pominac poczatkowych ekranow logo itd. Nie mam juz pomyslow, co moze bcy nie tak.

4 - po zainstalowaniu modpaka przestaly mi dzialac niektore rzeczy w grze. Na przyklad nie moge biegac ani skakac. Postac tylko chodzi. Nie pomaga zmiana kalwiszy w opcjach.
3, 4. Jedyne, co mi przychodzi do głowy to, że coś zainstalowałeś niepoprawnie, dodałeś jakiś obcy moduł lub coś poknociłeś w kolejności plików.
Mam wciąż (choć nie wiem czemu... w sumie to czasem jeszcze coś dłubię w grze, ale poza modpackiem) zainstalowany modpack więc wiem, że działa.