Autor Wątek: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca  (Przeczytany 12939 razy)

slodki111

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 26
Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« dnia: 16 Kwietnia 2009, 03:16:04 »
Jestem w Paradise Falls, urwisy uratowane. Sa jednak jeszcze inni zakladnicy ktorzy sa zamknieci na klucz na samym koncu miasteczka. Czy mozna ich uratowac? Nurtuje mnie jeszcze pewien wlaz w ubikacji. Kiedy chce wejsc gra mnie informuje ze jestem za duzy zeby tam wejsc. Do glowy mi przyszlo ze to wlasnie dzieciaki moglyby mi tam pomoc, jednak juz je puscilem do tej ich "magicznej krainy", wiec mam wrazenie ze zaprzepascilem ta opcje, o ile takowa istniala. Czy ktos wie o co chodzi? Jeszcze jedno... wzialem zadanie od kolesia stojacego na strazy u wejscia do Paradise Falls.  Polega na zlapaniu dwojga ludzi i dostarczeniu jako niewolnikow do wspomnianego ziomka. Wlaczylem questa z mysla o przechytrzeniu go. Ale cos mi sie wydaje ze taka opcja nie istnieje, czy ktos zna alternatywne rozwiazanie o ktorym mowie? czy istnieje? Ogolnie moim zamierzeniem jest uratowac wszystkich niewolnikow i wyeliminowanie porywaczy. Jednym slowem - calego Paradise Falls. To taki moj megaton bez bomby atomowej :P No zawsze moge ich napasc z eksperymentalnym MIRVem :P Prosze o podpowiedzi!

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwietnia 2009, 13:27:25 »
- Z tego co wiem ten kwest nie jest obowiązkowy, do Paradise Falls możemy wejść płacąc 500 kapsli, mając złą karmę albo wykonując te zadanie (ofc zawsze można wszystkich zabić). Ja nigdy nie biorę tego questu bo zakłada on wyeliminowanie śruta który jest całkiem niezłym kupcem w Rivet City i Czerwonej którą lubię z Big Town.

- Dzieciaki można uwolnić wystarczy z nimi pogadać i wszystko ci powiedzą, uciekają właśnie przez dziurę w kiblu.

- reszty niewolników nie udało mi się bez rozlewu krwi uwolnić.


slodki111

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwietnia 2009, 16:40:23 »
Aha czyli wlaz sluzy tylko dzieciakom? No to mamy tu dwie wersje ucieczki gnojkow. U mnie uciekali dzieki mnie, a dokladnie mowiac po prostu ich wykupilem :P No i najlepsze jest to ze mnie jeszcze zwyzywaly.

slodki111

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwietnia 2009, 16:47:03 »
Jak zauwazyliscie klucz do klatki z niewolnikami sluzy takze do otworzenia tego schronu do zludzenia przypominajacego slup na reklamy (Po lewej od klatki, przed ubikacja). Otwieramy go a tam ziomek o imieniu Rory. Na poczatku gdy otworzylem byl martwy... Po zaladowaniu gry juz zyl. Dlaczego? Nie wiem, w kazdym razie sprawdzilem osobe na googlach z ciekawosci. I w jednym z forow ktos napisal, ze ktorys z dzieciakow, i teraz nie wiem czy z lamplights czy skadinad zlecil nam odnalezienie jegomoscia. Ale ten koles nie chce wyjsc ze schronu. Co prawda nie pamietam zebym bral wlasnie questa. Ale on nawet nie jest zainteresowany ucieczka... Po za tym w srodku widnieje smieszny napis :P w przyblizeniu: "mini schron przeciw zagladzie, MILEGO STANIA" hahaha

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwietnia 2009, 19:07:28 »
dziewczynka nie chce bez niego uciekać, posiada on najlepszy kij bilardowy w grze ~~

nie pisz posta pod postem, używaj modyfikuj.

Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Czerwca 2009, 21:14:31 »
Witam. Ciekawi mnie jedno - żeby dostać się do Paradise Fall potrzeba złej karmy, posiadam takową więc wszedłem bez problemu. Czy jeśli nagle stanę się dobry i mi karma podskoczy do 'neutralnego' lub 'dobrego' to czy bramy 'Raju' nagle się przede mną zamkną?

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Czerwca 2009, 21:31:44 »
nie, to ma tylko znaczenie przy pierwszej wizycie.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Czerwca 2009, 21:32:15 »
NIE, aczkolwiek mogę się mylić...

A do Paradajs Fols można wejść z dobrą karmą.
Użytkownik został zbanowany.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Czerwca 2009, 00:05:38 »
...ale  kto by chciał grać w F3 dobrą postacią ;PPPP

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Czerwca 2009, 13:01:11 »
Ja.


Próbowałem grać zuą ale sumienie mi nie pozwalało :P
Użytkownik został zbanowany.

lady_m

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 41
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Czerwca 2009, 20:44:50 »
- Z tego co wiem ten kwest nie jest obowiązkowy, do Paradise Falls możemy wejść płacąc 500 kapsli, mając złą karmę albo wykonując te zadanie (ofc zawsze można wszystkich zabić). Ja nigdy nie biorę tego questu bo zakłada on wyeliminowanie śruta który jest całkiem niezłym kupcem w Rivet City i Czerwonej którą lubię z Big Town.

Ja przyprowadzilam tego kolesia z Pola Minowego (bo mnie wkurzal tym strzelaniem ze szczytu tej ruiny) i spokojnie moglam wejsc do Paradise Falls...
The details are trivial and pointless, the reasons, as always, purely human ones…

Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Czerwca 2009, 23:32:53 »
Hmm... Uratowałem Duże Miasto i mi karma podskoczyła do neutralnego. Mimo to mogę nadal wchodzić do Paradise Falls :D

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Marca 2010, 09:58:57 »
Da się jakoś wyprowadzić Rory-ego bez wywoływania jatki? Dzieciaki już się wydostały.

moonfall84

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Paradise Falls - pare pytan odnosnie questow i miejsca
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Marca 2010, 11:25:49 »
Da się jakoś wyprowadzić Rory-ego bez wywoływania jatki? Dzieciaki już się wydostały.

Raczej nie ma takowej możliwości. Próbowałem parę razy po cichaczu, ale za każdym razem Łowcy atakowali.