Autor Wątek: Mad Max – recenzja gry  (Przeczytany 1952 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Mad Max – recenzja gry
« dnia: 07 Listopada 2015, 21:55:00 »

Ten rok wyjątkowo obrodził w produkty kultury masowej związane z dzielnym, byłym, policjantem Maxem Rockatanskym. Kolejny film z przygodami tego bohatera odświeżył spojrzenie na jego wizerunek, na polu X muzy. Jednak dzisiaj, każdy produkt – a takim jest też Max – powinien dotrzeć do jak największego odbiorcy. W tym również tego, który nie boi się bardziej interaktywnej rozrywki, jak gra komputerowa. I tak oprócz filmu, powstała również właśnie gra wydana na wszystkie możliwe platformy, nawiązująca do niego fabułą.

Gra rozpoczyna się od starcia głównego bohatera z lokalnym watażką, Scabrousem Scrotusem, który w dodatku jest jednym z synów znanego z Fury Road Immortan Joe'ego. Walka kończy się przegraną dla Maxa - traci on swój samochód, kurtkę, nawet strzelbę, oraz zostaje porzucony na pewną śmierć wśród pustkowi. Bohaterowi udaje się jednak przeżyć, oraz wyrusza w podróż celem odzyskania swojego V8 Interceptora oraz pozbycia się Scroutusa. Łączy siły z wykrzywionym, szalonym mechanikiem Chumbucketem, który służy radą, naprawą oraz wsparciem podczas ulepszania Magnum Opus - nowego samochodu bohatera.

Całość recenzji pod tym linkiem, a jej obszerny tekst napisał Veskern.

Przy okazji przypominamy o specjalnej ofercie zakupu pudełkowej wersji gry: Mad Max w specjalnej ofercie dla naszych czytelników.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Mad Max – recenzja gry
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopada 2015, 08:21:39 »
Powiem tylko tyle że słyszałem dobre opinie o tej grze..

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Mad Max – recenzja gry
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Listopada 2015, 01:51:55 »
Bo jest dobra, mi się bardzo podoba. Bardziej niż F4.