Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Grudzień 14, 2017, 09:04:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fonline2 i Fonline: Reloaded to dwie różne rzeczy?  (Przeczytany 4173 razy)
cieplutki

« : Sierpień 03, 2015, 22:49:45 »

Witam

Jeśli chodzi o FOnline to jestem totalnym żółtodziobem, więc proszę o odpowiedzi na kilka pytań:
1. Czy FOnline: 2238 jest zamkniętym projektem?
2. Czy FOnline: Relodaded i FOnline2 to dwa różne projekty powstałe na bazie pomysłu FOnline: 2238?
3. Czy FOnline: Reloaded i FOnline 2 są aktywnymi, ciągle działającymi i rozwijanymi grami?

Z góry dzięki za odpowiedzi  Smiley
cieplutki

« Odpowiedz #1 : Listopad 22, 2015, 21:55:31 »

Hej hej!!!! jeżeli wiecie cokolwiek to napiszcie, bo temat FOnline niezmiernie mnie ciekawi. 
Rodrrik
Mł. chorąży sztab. - Redaktor
*

" Zło już nie istnieje, Bo nie ma już ludzkości "

« Odpowiedz #2 : Marzec 10, 2016, 17:53:05 »

1 Odp: FOnline: 2238 jest już zamknięte
2 Odp: Tak to dwa różne projekty
3 Odp: FOnline 2 nie dostało aktualizacji od 2014 ale ciągle da się grać. FOnline: Reloaded jest cały czas rozwijane.

Najbardziej polecam FOnline: Reloaded jeśli umiesz w angielski.

PS:Google nie boli ;-)

"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "
Perq

« Odpowiedz #3 : Maj 08, 2017, 11:11:25 »

Najbardziej polecam FOnline: Reloaded jeśli umiesz w angielski.

Nie wiem za bardzo o innych projektach, ale mogę powiedzieć że absolutnie nie polecam FOnline: Reloaded, chyba że ktoś lubi użerać się z nieprofesjonalnymi zachowaniami. Admini (czy też deweloperzy) traktują własne zasady po macoszemu, a cały projekt jak swój plac zabaw. Dochodzi do tego kolesiostwo i ogólnie dość dziecinne zachowanie.
Żeby nie rzucać słów na wiatr - zostałem ukarany za to że nie zareagowałem na chamskie zaczepki jednego z kolegów administracji. Jakiekolwiek tematy i zgłoszenia takich sytuacji do administracji wiążą się z usunięciem konta.

A szkoda, bo projekt ogólnie wydaje się całkiem ciekawy.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Postapokalipsa PL na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!