Autor Wątek: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!  (Przeczytany 4938 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« dnia: 09 Października 2008, 22:53:57 »
Bezpośredni link do newsa

-----

Jeśli jakiejś informacji nie podamy to nie znaczy, że takie coś się nie wydarzyło. A wydarzyło się i to bardzo dużo.

Otóż w sieci - na żywo - jest dostępna relacja z rozgrywki w Fallouta 3. Co, skąd i jak (na paręnaście dni przed premierą) - nie mam pojęcia. Ale jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda gra w Fallouta 3 to zajrzyjcie TUTAJ.

Na własną odpowiedzialność ;-)

PS.
Mam ambiwalentne uczucia co do tej informacji - z racji legalności przekazu jaki ona zawiera - ale z dziennikarskiego obowiązku musiałem ją podać.

Wypatrzono na Shamo.
« Ostatnia zmiana: 09 Października 2008, 23:40:56 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Października 2008, 23:21:33 »
Pooglądałem trochę tego gameplay`a na żywo...jakoś niezbyt to wszystko mi się spodobało. Gdy koleś oddalił kamerę i zaczął skakać to w oczach miałem swoją postać z Obliviona, która skakała identycznie.

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Października 2008, 00:10:35 »
Zauważyłem w w jaskini grzybki rodem z Obka;jaskinia też.
No cóż...trzeba poczekać na premierę...i pograć.
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Października 2008, 00:13:04 »
Ja tracę nadzieje na możliwości zmodowania tej gry, bo zmodować należy prawie wszystko. Ten doktorek sprzed minuty to pierwsza postać, poza szeryfem, której voice acting jest na wysokim poziomie.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Października 2008, 00:23:42 »
Widzę, że koncepcja posiadania własnej chaty w F3 jednak ma sens. Pod warunkiem, że kimać (i odzyskiwać siły) można też na zewnątrz.

BTW:

Ale jaja z tym pokazem! Choć wydaje mi się, że Bethesda chyba celowo wypuściła te przeciek. Tyle lat przygotowań a tu gra tak sobie wychodzi w świat - parę dni przed premierą  :-\
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

kilj@an2077

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Października 2008, 10:36:08 »
Jak dla mnie jest to okaz debila i braku szacunku do tej gry, jak można nie legalne ściągnąć taką grę jak FALLOUT i do tego jak  by tego było mało, jeszcze ja w sieci pokazywać fu uuu ja bym go na szubienicy powiesił  albo z szalikiem Polonii na mecz legi wysłał.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Października 2008, 11:15:16 »
A ja bym wpierw za jaja powiesił tych, którzy dopuścili do przecieku. Tu katolicyzm nie działa - do niepokalanego poczęcia Fallouta 3 w sieci nie doszło - ktoś musiał za tym stać  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Chrzysztof

  • St. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 327
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Października 2008, 11:38:17 »
Dodatkowy link http://smotri.com/live/psfan/ ;D

Te obrazy są na ŻYWO ??? Czyli po drugiej stronie gra koleś na Xboxie LOL dla producentów gier ;D

Nie wrzucamy linków do torrentów z F3. Takie akcje - zwłaszcza robione przez ludzi związanych z Trzynastym Schronem to wstyd dla nas.

Squonk
« Ostatnia zmiana: 10 Października 2008, 12:32:55 wysłana przez Squonk »

------

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Października 2008, 12:31:04 »
@Chrzysztof
Jako współpracownik nie zostajesz wpisany na czarną listę - mogę tu zrobić warunek. Ale jeszcze jedna taka akcja z podaniem strony z torrentami, a zabawa się skończy  >:(

Jak ktoś chce sobie znaleźć F3 do pobrania to niech sobie znajdzie. My nie musimy niczego tutaj takim ludziom ułatwiać.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Października 2008, 12:46:55 »
W sumie to nie za bardzo rozumiem , gra wyciekła , kilka tysięcy osób ją ściągnie , będzie trochę szumu w sieci - Jaka w tym korzyść dla producenta ? Trudno uwierzyć że komuś poprostu udało się grę ukraść a z drugiej strony  zagranie marketingowe nie za bardzo ma sens , przecież F3 nie potrzebuje więcej reklamy ...

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Października 2008, 13:14:03 »
Whoojowa sprawa. Tym bardziej jeśli pamięta się kociokwik, ze strony Bethesdy - gdy ich ludzie z płaczem w oczach żalili się, że otrzymują listy z pogróżkami. To wobec teraz powinni od razu uruchomić FBI, CIA, NSA i święta inkwizycję, że ich dzieło tak normalniej w świecie pojawiło się w sieci  :-X
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Chrzysztof

  • St. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 327
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Października 2008, 14:26:53 »
Wybacz chciałem tylko zwrócić uwagę na zjawisko, nie promować torrenty ani tym bardziej piractwo
Przepraszam wszystkich urażonych  :(

------

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 3 - NA ŻYWO!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Października 2008, 14:37:06 »
Każdy ma łeb na karku i wie co robi. Jak ktoś chce pobierać jakieś gówno - nie wiadomo skąd i nie wiadomo co ma to w środku - to skoro jest taki kozak, to niech sam sobie szuka - po co mu jeszcze pomagać  :D

Co innego dyskusja o tym, że na stronach torrentowych takie coś jest. Jest i niech tam sobie będzie. To problem udostępniających/pobierających - nie nasz. My jesteśmy tylko od informowania o grze  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.