Autor Wątek: Nie mogę nic kliknąć  (Przeczytany 5797 razy)

MilkyWayPL

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 62
Nie mogę nic kliknąć
« dnia: 04 Kwietnia 2015, 11:26:37 »
Do czorta, ludzie!
Przeinstalowywałem w ostatnim tygodniu 5 razy fallouta, i za każdym razem gdy wchodzę do gry, porobię coś, i po jakimś czasie gra jakby nie "obsługiwała" lewego przycisku myszy. Jakby nie istniał. Da się chodzić, otwierać i zamykać pip boya, ale za cholerę nie da się nic kliknąć w nim. Przy rozmowach to samo (co dziwne da się jednak strzelać).
Używam kilku modów, ale jestem pewien że to nie przez nie. Jakieś rady, ewentualnie odesłanie do tematu z tym problemem?  :rad

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Nie mogę nic kliknąć
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwietnia 2015, 12:30:18 »
A myszka sprawna?
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

MilkyWayPL

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Nie mogę nic kliknąć
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwietnia 2015, 12:38:58 »
Pytanie głupie, ale widocznie nie wyraziłem się jasno, za co przepraszam :D
Myszka sprawna, problemem jest to że zacina się w pipboyu, a także menu. Nie da się nic kliknąć, trzeba wchodzić do menadżera zadań żeby zrestartować grę. Czasem działa 5 minut normalnie, a czasem pół godziny. Potem zwiecha w pipboyu i dupa.

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Nie mogę nic kliknąć
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwietnia 2015, 21:16:51 »
Powyłączałeś wszystkie zbędne programy, głównie komunikatory jak skype, xfire (z nim miałem najróżniejsze "akcje" jak np. niedziałająca klawiatura w DIRT3 zaraz po włączeniu zakładki Steama) itp.? Spróbuj może wyłączyć także samą nakładkę Steam i dla pewności antywirusa (Bitdefender przy włączonej pewnej funkcji jest w stanie skutecznie blokować nakładkę Steam - znam to z autopsji, poza tym blokuje skutecznie niektóre funkcje w różnych programach, o czym też przekonałem się dopiero po czasie) i firewalla. Generalnie spróbuj powyłączać (nie wiem czy to coś da ale to tak dla pewności) co się tylko da i sprawdź czy to coś dało.
PS. jakich modów używasz?
« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2015, 21:18:26 wysłana przez szczypiorofix »
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog