Autor Wątek: Fallout new vegas  (Przeczytany 3079 razy)

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Fallout new vegas
« dnia: 01 Kwietnia 2015, 15:31:01 »
Dzisiaj jak grałem w fallout New Vegas to obiecałem sobie ze zagram w tą grę jako dyplomata bez użycia przemocy , jeszcze będę szukał sposoby aby Bractwo wygrało walke o zaporę  :)

Sajok

  • Chorąży
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Fallout new vegas
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwietnia 2015, 15:47:17 »
I słusznie, bo w NV wielkość Retoryki ma bardzo duże znaczenie dla rozgrywki. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że jest to najważniejszy atrybut, przynajmniej na początku gry  ;)

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Fallout new vegas
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwietnia 2015, 16:03:00 »
Co nie mienia faktu, że inteligencja postaci się nie liczy jeśli masz wybraną retorykę :D

Sajok

  • Chorąży
  • *
  • Wiadomości: 140
Odp: Fallout new vegas
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwietnia 2015, 17:20:53 »
A nie jest tak, że jest kilka(naście) razy tak, że na ilość opcji dialogowych (i innych) wpływa wyjątkowo Inteligencja a nie Retoryka?? Nie pamiętam już dokładnie, ale coś mi się tak zdaje. Zresztą zawsze w sumie dbam, aby i to i to było wysokie.
Tak w ogóle to na początku wydawało mi się, że lepiej rozwiązano system testów w F3 (czyli %) teraz chyba skłaniam się, że jednak w NV (odpowiedni poziom), bo to uniemożliwia "oszukiwanie" przez save/load. Kurde, jestem zmienny w swoich osądach jak baba  ;)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout new vegas
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwietnia 2015, 10:49:07 »
O ile pamiętam inteligencja miała znaczenie w klasyce, ale jak rozwiązano to w NV to nie kojarzę? Ja tam miałem zawsze wysoką inteligencję również z innych powodów.