Autor Wątek: Polski dubbing  (Przeczytany 9186 razy)

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Polski dubbing
« dnia: 31 Marca 2015, 19:47:55 »
Witam, gdy kilka lat temu kupiłem tą grę fallout new vegas to przy instalacji albo na pudełku od gry ze Polski dubbing można pobrać na stronie team .. wie ktoś nie wiecej coś na ten temat ? (chodzi mi ze na początku premiery gry pisało ze w programie steam jest Polski dubbing do pobrania ale wtedy olałem bo wkurzałem się na steam )

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Polski dubbing
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marca 2015, 20:02:29 »
Polska wersja językowa to w tym wypadku tylko napisy a nie dubbing. Dubbing miał Fallout 3 i był on dosyć przeciętny żeby nie mówić słaby

legendsofAmon

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 71
Odp: Polski dubbing
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwietnia 2015, 15:33:00 »
w fallout 3 był dobry dubbing, :) na początku coś pisało ze można pobrać dubbing Polski z Steamu ale tak lipa ze teraz wydali fallouta bez dubbingu ;/ załośne .

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Polski dubbing
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwietnia 2015, 16:04:43 »
Na pudełku jest napisane, że można pobrać "polską wersje językową" ale raczej chodziło im o tekst a nie od razu dubbing. Po za tym w porównaniu do angielskiej wersji gry w falloucie 3 dubbing naprawdę wypada bardzo przeciętnie

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Polski dubbing
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwietnia 2015, 11:01:31 »
Nie wszyscy lubią dubbing, ale rozumiem dlaczego powinna istnieć taka opcja. Zakładam że go nie zrobili bo spora cześć fanów i tak nie instalowała spolszczenia. Kasa to kasa.