Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Kwiecień 24, 2017, 14:17:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [SZJ] George Orwell - "Rok 1984"  (Przeczytany 4533 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Styczeń 20, 2015, 17:42:05 »

Wnioskodawca: Wrathu
Wniosek złożono: 24.VII.2014
Głosowali: Jerzy, Veron, Squonk

Fragmenty uzasadnień:

Cytat: Jerzy
Jeż Jerzy poparcie.

Cytat: Veron
Oczywiście, jestem za. To nie tylko znakomita książka w klimatach, która nie zestarzała się ani trochę od chwili napisania i wydania, ale i jeden z największych i najważniejszych utworów w historii literatury.

Cytat: Squonk
Ta książka kojarzy mi się z nadzieją na zmiany jaką daje wiosna. I z jej kresem jaki przynosi zbyt szybko kończące się lato, przechodzące w jesień.

Postapokalipsa w Polsce || Postapokalipsa bez ograniczeń! || OSP Pruszcz Gdański

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Postapokalipsa PL na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!