Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 20, 2018, 14:55:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konkurs - Fallout 3  (Przeczytany 3708 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Październik 06, 2008, 11:36:12 »

Bezpośredni link do newsa

-----

Dzięki uprzejmości wydawcy Fallouta 3 w Polsce - firmie Cenega Poland nasz serwis ma przyjemność przedstawić Wam możliwość zdobycia "ciepłych jak świeże bułeczki" egzemplarzy tej gry.

Wystarczy:
- zarejestrować się na naszym forum newsowym,
- zapoznać się z regulaminem konkursu,
- odpowiedzieć na trzy pytania,
- a odpowiedzi przesłać na redakcyjny mejl - podany w regulaminie ;-)

Jakieś pytania czy wątpliwości? Nie wiecie co to jest Fallout 3 i czy warto w to wejść? Odpowiedzią niech będzie zawartość naszej strony, która już od prawie dziesięciu lat stara się Wam co nieco przybliżyć w kwestii tej materii :-)

Zapraszamy!!!

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 06, 2008, 13:39:16 »

No to juz wszystko jasne.... wlasnie sie wydalo dlaczego trafilismy z Micronusem do aleii zasluzonych Trzynastego Schronu...
Ten Wredny Schronozator Squonk zamknal nam tym samym droge do wziecia udzialu w konkursie... "Podlosc ludzka nie zna granic..." (<- hehe, a z jakiego filmu ten cytat? Wink)

nie no, a powaznie - moge wziac udziel w konkursie?
Osioł
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #2 : Październik 06, 2008, 13:43:47 »

Pytania są za trudne, nie mogliście dać jakiś łatwiejszych? ; p

A na seriously...wziąłbym udział, ale już w innym temacie, chwaliłem się, że kupuje kolekcjonerkę i wydaje mi się, że trochę nie fajnie by to wyglądało gdybym wysłał maila z odpowiedziami. Ale z jednej strony...gdybym wygrał to miałbym prezent dla kogoś (idealny gift na randkę ;d).
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 06, 2008, 16:39:58 »

Me, me, me!!!!!

To jak wygrasz - to ja sie zglaszam na ochotnika do nagrody Tongue
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #4 : Październik 06, 2008, 17:13:33 »

nie no, a powaznie - moge wziac udziel w konkursie?

No patrzcie go - miał ofertę wejścia do Schronu a wybrał outpościaków, a teraz uważa się za członka redakcji  Grin

bio >>> dostałeś tylko po krzyżu w a'leji zasłużonych, a to jeszcze nie sprawia, że jesteś redaktorem bądź współpracownikiem  Tongue Czy możesz wziąć w nim udział  Cool

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 07, 2008, 00:30:03 »

No dobra - tylko ja wygram, zeby potem nie bylo, ze po kumotersku, czy cos Tongue
Micronus
Sojusznicy 13S
*

Lisek Jabłkowy

« Odpowiedz #6 : Październik 07, 2008, 17:08:47 »

A kysh, to ja wygram, a nie Ty falloutowy betonie;p

GrimFiction.pl - blog o postapo, cyberpunku, dystopii, ciężkim sci-fi i tym podobnych stworach. Recki filmów i gier, filmy krótkometrażowe, zwiastuny, nowinki.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #7 : Październik 07, 2008, 17:37:25 »

To trzaby jakoś się zmówić, żeby gry trafiły do "odpowiednich" ludzi  Grin

Mustafa
St. kapral
*

« Odpowiedz #8 : Październik 07, 2008, 17:55:23 »

Jeden z konkretniejszych niusów w historii Trzynastego Schronu Smiley. No moze poza nie którymi ;] (m.in. Fallout 3 - nie spełniony sen, ale to artykul byl)  Hmm no zapowiada sie ciekawie. Zobaczymy kto złapie 'złotą rybkę' Smiley
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #9 : Październik 07, 2008, 18:12:52 »

No nie przesadzajmy i nie dajmy się ponieść gorączce chwili  Wink Fallout 3 swoje dziewictwo stracił w 2004 roku, kiedy zawieszono Van Burena. Dziś może i jest miło, ale nie kanonicznie   Tongue

Natomiast jednym z najważniejszych newsów na Trzynastym Schronie był ten.

Gdyby ów news wtedy się nie pojawił, to dziś wszyscy by "mieli" po jednym, wielkim, brzydkim h...u  Sad No niestety  Cry

Grin
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2008, 18:20:23 wysłane przez Squonk » Zapisane

Mustafa
St. kapral
*

« Odpowiedz #10 : Październik 07, 2008, 19:35:27 »

Wiem panowie i dzieki wam ten wspanialy serwis dalej istnieje ;] Monotonnie(choc z wielkim zaciekawieniem) przegladam niusownie od 2002/03 ;] Wiec troche chwil sie tu przezylo Smiley Moze nie czynnie ale biernie na pewno
bio_hazard
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 08, 2008, 12:16:45 »

To trzaby jakoś się zmówić, żeby gry trafiły do "odpowiednich" ludzi  Grin

no to my wygramy w waszym konkursie, a wy w naszym - to nawet na przesylkach nagrod zoszczedzimy Tongue

dobra - nie klapie dalej - bo jezcze faktycznie mnie gdzies wylosuja, a potem stwierdza, ze jedniak nie dadza nagrody - bo bedzie to zbyt podejrzane Tongue
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!