Autor Wątek: Żebrak przy Megaton  (Przeczytany 6829 razy)

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Żebrak przy Megaton
« dnia: 29 Marca 2009, 19:56:21 »
Trochę zaciekawił mnie ten żebrak przy Megaton (i jeszcze przy Rivet City, ale dałem mu kulke w łeb bo mi brakowało paru expów do nastepnego levela  :-* ). No więc ten żebrak to taka trochę maszynka do karmy - po każdej gadce dostajemy zła albo dobrą karmę (zależy co zrobimy). No ale pomyslcie: musimy mu dać CZYSTĄ wodę, bo  napromieniowanej nie chce... nie chce też Nuka-Coli ani innych napojów - tylko czysta woda! Nie sądzicie że jak na żebraka jest dosyć wybredny?
« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2009, 13:20:42 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.

GpganG

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 51
Odp: Żebrak przy Megaotn
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marca 2009, 19:59:45 »
Niby racja  ;) ale mówi że napromieniowanej nie chce bo cały czas ją pije bo chyba raczej nie żebrał by o napromieniowaną jak ma kałuże xD a na nuka cole ma może uczulenie  :P

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Żebrak przy Megaotn
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Marca 2009, 20:02:09 »
No ale skoro cały czas ją pije to czemu żebrze o normalną z tekstem "umieram z pragnienia"? No i czemu nie może wypic np. piwa? :P
Użytkownik został zbanowany.

mattejko

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Żebrak przy Megaotn
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Marca 2009, 14:32:57 »
nie pamiętam dokładnie czy od picia piwa dodaje radioaktywności. jeżeli tak to gość od picia radioaktywnej wody niezbyt się czuje..... :P

Horror

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Żebrak przy Megaton
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maja 2010, 08:35:44 »
Taki żebrak jest prawie przed każdym miastem. Po co się nim przejmować skoro ma się przy sobie shotguna-a ?  :D

wiko

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Żebrak przy Megaton
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Maja 2010, 20:24:32 »
A zauważyliście że żebrak przy Megatonie ma na imię Michael Masters(no i cóż z tego ??ale to jeszcze nie koniec  ;), gdy będziemy wykonywać zadanie z Tenpenny Tower i ghulami to gdy wejdziemy do kryjówki Roy'a to "powita" nas ghul któru nazywa się uwaga uwaga .... Michael Masters !!! 8) ;D a przed Megatoną żebraka już nie ma !!! PS.Ten cholerny drań zamienił się w ghula a byłem tak miłosierny że dałem mu  grając w całą grę ok.20 butelek czystej wody  :P (ale mamy fajnego sprzedawcę broni kiedy będzie w Tenpenny Tower,przynajmniej na początku  ;D)
« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2010, 20:26:19 wysłana przez wiko »
I'm a potato!

Horror

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Żebrak przy Megaton
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Maja 2010, 07:09:53 »
Ty wiesz co masz racje :)

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Żebrak przy Megaton
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Maja 2010, 22:52:42 »


...ale przyznajcie Panowie, że kolor bełtu dobrze dobrałem w stosunku to karnacji 8)
« Ostatnia zmiana: 29 Maja 2010, 22:55:46 wysłana przez Ordynus »