Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 19, 2018, 02:32:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W2] Problemy z grą.  (Przeczytany 1459 razy)
Szakal119
Sierżant
*

« : Wrzesień 21, 2014, 09:25:47 »

Od wczoraj gram i zauważyłem, że gra się strasznie sypie. Najczęściej podczas wczytywania. Zaczyna mnie to mocno wkurzać, bo co kilkadziesiąt minut muszę na nowo uruchamiać grę Angry.
Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #1 : Wrzesień 23, 2014, 04:19:02 »

Sypie się jak domki w Czeczenii. Też tak mam ale na Mac OS... myślałem, że to tylko słaby port Tongue

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #2 : Wrzesień 24, 2014, 18:15:05 »

Nie chce zapeszać, ale chyba udało mi się rozwiązać problem Smiley. Błędy były spowodowane tym, że W2 wymaga do poprawnego działania 4gb ramu i tyle mam. Tyle, że mam też 32 bitowego win 7, a on obsługuje tylko 3,5 gb ramu. Udało mi się jednak sprawić aby wykorzystywał więcej przez wpisanie odpowiedniej komendy. Tutaj jest instrukcja jak to zrobić:
http://windows7themes.net/en-us/32-bit-use-bcdedit-set-increaseuserva-to-increase-ram-used-by-single-application/
Jak na razie chyba działa. Dzisiaj trochę pograłem i nie miałem ani jednego crasha.
Dr Rectum
St. chorąży - Redaktor
*

Hadouken!

« Odpowiedz #3 : Wrzesień 28, 2014, 02:03:46 »

No ja mam 16 gb ramu i pełną obsługę więc to chyba nie ten problem Tongue

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"
BeF1990
Mł. chorąży - Redaktor
*

Fallout fan

« Odpowiedz #4 : Wrzesień 28, 2014, 17:24:30 »

Dziwne bo ja nie mam żadnych problemów z W2... Przegrałem już 50h i poza kilkoma drobniejszymi bugami gra ani razu mi się nie zawiesiła, nie wywaliła do pulpitu itp.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!