Autor Wątek: Problem z modami? CTD i parę innych spraw.  (Przeczytany 3198 razy)

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Problem z modami? CTD i parę innych spraw.
« dnia: 25 Czerwca 2014, 15:00:44 »
Witam. Otóż, czasem gra potrafi się zaciąć podczas przechodzenia między poziomami bez błędu, lub wywalić do pulpitu. Czasem też włączenie i wczytanie gry sprawia, że gra wczytuje się nieskończenie ( muzyczka leci, kółko się kręci i nic się nie dzieje), pomaga jedynie włączenie nowej gry a potem wczytanie wcześniejszej. Dodatkowo też, gra długo się włącza (czas do pokazania się opcji, nowej gry czy wczytania to kilkadziesiąt sekund). Czy to wina modów? jeśli tak to których? Lista modów :



Jeszcze mam problem z nvse, otóż nie włącza się i wywala błąd. Po kodzie błędu wyszukałem, że to sprawka steama który nie chce się włączyć, co jest dziwne, bo zawsze jest wtedy włączony. Jak to naprawić?
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2014, 15:06:56 wysłana przez Shael »

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Problem z modami? CTD i parę innych spraw.
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipca 2014, 02:28:41 »
Trudno cos podpowiedzieć przy takiej ilości modów. Polecam wyłączanie metodą eliminacji (czyli 50/50/50 itd.  ;)). Na pewno odhacz i wyrzuć z katalogu data te tzw. starter packi czyli Classic, Mercenary, Caravan i Tribal, bo to pewne źródło kłopotów i jeśli masz je w katalogu gry, to i tak się włączą bez względu na to, czy są zaznaczone czy nie :@. Od NVSE trzymaj się z daleka, jeśli nie musisz, bo to był, jest i pozostanie wynalazek, ale raczej nie jest powodem błędów (tzn. nie bezpośrednio, ale mody na nim już tak).

PS. Problemów z wczytywaniem i grafiką szukaj w plikach z ulepszaczami grafiki i interfejsu.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipca 2014, 02:31:54 wysłana przez Aurelinus »