Autor Wątek: Martwa kasa  (Przeczytany 3784 razy)

smyczy

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 40
Martwa kasa
« dnia: 17 Marca 2014, 18:05:29 »
Hej

Dopadł mnie ciekawy bug calkowicie niszczący dalszą chęć grania w w/w dodatek (mam save'a sprzed wejścia do bunkra).
Otóż w trakcie zadania z ghulem (już w kasynie w teatrze) przy rozmowie z nim zaczyna mi ubywać zdrowia, na początku myślałem że gaz który normalnie był wcześniej rozpylony przed kasynem, jednak nie mogłem znaleźć strefy wolnej od ubytku hp, ale myślę wtedy - o kurde wreszcie jakieś wyzwanie - no i robię wszystko na czas - rozwalam wszystkie radia (to pikanie to taki kretynizm że odechciewa się grać) otwieram sejf, zabieram klucz, odpalam hologram, cisne za scenie żeby ubić zombiaka, a w międzyczasie 30 stimpaków (oszczędzałem :P), po akcji nadal ubywa, to ja poginam w podskokach do wyjścia, a tam dalej to samo :/, aż w końcu padam trupem - sytuacja nieciekawa bo quicksave mam jak już kasuje mi zdrowie a (co najgorsze) autosave się nadpisał po wyjściu w pośpiechu z teatru :/, szukałem w solucjach i okazało się że tam żadnego gazu nie ma :/.

Niech mi ktoś wyjaśni o co biega bo jak tego nie naprawię to dam spokój z tym dodatkiem.

dzięki i pozdro

smk.

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Martwa kasa
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Marca 2014, 18:19:06 »
Musiałeś zrobić save, gdy postać przebywała w toksycznych oparach. Niestety ów bug jest "śmiertelny".
R.I.P.

smyczy

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Martwa kasa
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Marca 2014, 18:21:47 »
a wystarczyło nie wychodzić z teatru :/, no to chyba trzeba olać dalszą grę.

dzieki za szybką odpowiedź.

edit. może jest nadzieja - http://forums.nexusmods.com/index.php?/topic/382484-constant-cloud-dammage-bug-solved/

edt2. DZIAŁA !! - szkoda tylko tych stimpaktów :P
« Ostatnia zmiana: 17 Marca 2014, 18:29:50 wysłana przez smyczy »

toga5

  • Knight of Ni
  • *
  • Wiadomości: 836
  • идиот pиот
Odp: Martwa kasa
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Marca 2014, 18:54:36 »
Szkoda, że bug pojawia się również w wersjach na xboxa.