Autor Wątek: The Simpsons a klimaty  (Przeczytany 4344 razy)

owsianka

  • Chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 109
  • Nuclear Zombie Penguin
The Simpsons a klimaty
« dnia: 24 Marca 2009, 09:44:38 »
Zwariowałem? Pewnie że tak, zresztą wiadomo to nie od dziś. :D Ale jeżeli macie gdzieś dvd z homerem i spółką, albo umiecie używać google koniecznie zapoznajcie się z 4 odcinkiem 18 sezonu :) znajdziemy tam 3 mini odcinki, interesuje nas ostatni (The Day The Earth Looked Stupid) :D na 5 minut wrócimy do Springfield z 1938... Płonące miasto i "I Don't Want to Set the World On Fire" w tle.. :) to trzeba zobaczyć
Zaprawdę powiadam wam! Nie podążajcie ścieżka Wielkiego Lansu!

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: The Simpsons a klimaty
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Czerwca 2010, 21:12:21 »
Obecnie oglądam po kolei całe "The Simpsons" i jak coś znajdę to mogę zapodać czy było coś ciekawego i w klimatach. Teraz pamiętam tylko z pamięci odcinek, w którym Homer zasnął w kościele. Budzi go oburzona March, na co Homer odpowiada -"Spokojnie, przecież to nie koniec świata"...
Wychodzą, a tam płonący deszcz i otwarte wrota piekieł  :hyh to było dobre

Taki delikatny offtop, ale przewałkowałem calutki "South Park" tam jest multum różnego rodzaju aluzji (można by otworzyć oddzielny dział :D). Jak znajdę trochę czasu i chęci to pozamieszczam linki i krótkie opisy (bo wszystkie odcinki soutparku dostępne są na stronie www.southparkstudios.com w pełni bezpłatnie i legalnie :))
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"