Autor Wątek: After Reset  (Przeczytany 2993 razy)


Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D
Odp: After Reset
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopada 2013, 14:33:32 »
Już pisałem parę razy o tej grze, ale o niej z czasem zapomniałem. Dzięki za przypomnienie i za link do Kickstartera. Trochę drogo się cenią, 900 tysięcy dolanów... I oferują 10-letni zegarek po zapłaceniu 10 tysięcy.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopada 2013, 14:48:30 wysłana przez Pilarious »

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: After Reset
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopada 2013, 17:23:41 »
Nie wiem dlaczego ale czuję spore uprzednie do tego produktu? Po prostu jest w nim coś co.. śmierdzi? Chamskie nawiązania do Fallout'a? Kretyńskie nazwy w stylu "United Goverments"? After i Reset w nazwie? Ewidentnie spore i budzące wątpliwości ambicje twórców? Może po postu przesadzam..

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: After Reset
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Grudnia 2013, 12:30:10 »
Ciekawie się zapowiada. Chociaż raczej można by już napisać - zapowiadało. Nawet 50k nie uzbierali, a 900k by chcieli, a zbieranie kończy się za 4 dni.

Cytat: Rezro
Nie wiem dlaczego ale czuję spore uprzednie do tego produktu? Po prostu jest w nim coś co.. śmierdzi? Chamskie nawiązania do Fallout'a? Kretyńskie nazwy w stylu "United Goverments"? After i Reset w nazwie? Ewidentnie spore i budzące wątpliwości ambicje twórców? Może po postu przesadzam..
Skoro F3 nie był dostatecznie falloutowy, to może naśladowcy? ;) Od początku twórcy przyznają, że się inspirują m.in. F1 i 2

PanMaciej

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: After Reset
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudnia 2013, 02:16:50 »
Moim zdaniem każda (może nie każda) próba czegoś w post klimacie jest godna zaciekawienia, chociaż na chwilę ;)

Nie każdy dysponuje środkami na stworzenie czegoś, co by zaspokoiło takich maniaków jak my. ;)

Ja to bym sobie życzył F1 (przechodzę go), robią F2 (przechodzę), robią F3 i F4 przechodzę i chcę więcej i kolejnej odsłony. :) Ale ni ma. :P Przejście wychodzi szybciej niż stworzenie kolejnej części chyba.

Poza tym lubię piwo. :D I witam Was znów, (bo już się witałem gdzieś?) Jestem na stronce od kilku lat, ale dopiero zaczynam się udzielać. (tak, tak, kolejny małolat, pewnie pozer i nie wie czym się różni to tamto od tego, on jest na stronce - chyba na stonce i do tego robi zakupy w biedronce!)

:)