Autor Wątek: Fallout - problem z zainstalowaniem spolszczenia  (Przeczytany 7139 razy)

zjadacz

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Fallout - problem z zainstalowaniem spolszczenia
« dnia: 02 Września 2013, 14:52:18 »
Witam. Jak można przeczytać w nazwie tematu mam problem z zainstalowaniem spolszczenia do Fallouta na Steam. Pobrałem spolszczenie tutaj i rozpakowałem. Znajduje się tam instrukcja, czcionki oraz foldery TEXT i premade. Wiem że te foldery są chyba w plikach .dat, jednak nie wiem jak je edytować. Może ktoś wyjaśnić jak, bądź wysłać spolszczone pliki? Z góry dzięki

soq

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: Fallout - problem z zainstalowaniem spolszczenia
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Września 2013, 00:47:45 »
pradwopodobnie musisz nadpisać orginalne pliki gry. Dzisiaj nie ma problemow ze zdobyciem falloutow w wersjach pl, wiec nie wiem po co sobie zawracac glowe spolszczeniami  :)

zjadacz

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Fallout - problem z zainstalowaniem spolszczenia
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Września 2013, 14:11:26 »
A ma ktoś może program pozwalający na edycje plików .dat? Mam spolszczenie, ale są to pliki do umieszczenia w critter i master.dat

Glassius

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 1198
  • Pozwólcie nam zostać Waszymi przyjaciółmi.
Odp: Fallout - problem z zainstalowaniem spolszczenia
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Września 2013, 15:18:52 »
Pliki .dat to skrót od plików typu data, może być w nich zapisane wszystko, dowolnym formatem. Próbowałeś otworzyć za pomocą Notatnika?

Możliwe, że będziesz w stanie uaktualnić wersję językową na Steamie. Ja tak zrobiłem na polskiej wersji Skyrima, uaktualniłem polską wersję do pełnej angielskiej, bo mi się nie podobało, że połowę gry z modów miałem po angielsku. Możesz tak spróbować zamiany na polski.
Steam->lewamysz->biblioteka->lewamysz->Fallout->prawamysz->właściwości->lewamysz->język.

Sprawdź, może jedno z dwóch zadziała. Powodzenia.
« Ostatnia zmiana: 03 Września 2013, 15:44:37 wysłana przez Glassius »
Skipper: You're from the future! Tell me, does the earth become the post-apocalyptic wasteland, terrorized by the roguing bands of the radioactive mutants?
Kowalski: Eee, no
Skipper: Oh...

zjadacz

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Fallout - problem z zainstalowaniem spolszczenia
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Września 2013, 17:27:48 »
Niestety, Fallout nie jest po polsku na Steam. W plikach są programy ( kaMDM i F1UNDAT) którymi da się otworzyć .dat, ale nie widzę opcji ich podmienienia   :(

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Fallout - problem z zainstalowaniem spolszczenia
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Września 2013, 08:59:29 »
Zjadacz: jak chcesz to mogę wrzucić critter.dat i master.dat na mojego chomika, skąd sobie ściągniesz. Mam wersję PL z cdp.pl, możesz spróbować podmieć pliki, może to coś da ;)
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog