Autor Wątek: Afterfall w CD Action  (Przeczytany 3562 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Afterfall w CD Action
« dnia: 08 Października 2008, 10:55:45 »
Bezpośredni link do newsa

-----

Trzepanie lansu projektowi Afterfall zaczęło się na dobre. Otwieram pierwszy z brzegu portal - Afterfall. Otwieram czasopismo - Afterfall! Otwieram lodówkę... Uff - tam jeszcze wszystko jest porządku, choć kto wie co by było, gdyby ta lodówka była podłączona do sieci...

Ale to dobrze, gdyż każdy potencjalny gracz i nabywca powinien mieć zapewnione prawo do informacji. No ale wpierw musi być puszczone trochę "ogółów" by potem zacząć sprzedawać "ludziom szczegóły".

Takim materiałem jest zapowiedź Afterfall, która ukazała się najnowszym numerze CD Action. Kto kupuje te czasopismo nie tylko dla dodawanych tam pełnych wersji gier komputerowych, ten miał już możliwość zapoznać się z tym materiałem. Kto wręcz przeciwnie, poniżej ma ów tekst.

KLIK na skan.

Zauważono na NMA.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Sid

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Bibliotekarz
Odp: Afterfall w CD Action
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Października 2008, 11:54:20 »
O ile mi wiadomo to zamieszczanie takich skanów jest nielegalne, ale zapewne o usunięcie tego was niedługo ładnie poproszą ;) .

Edit:
Na NMA zamieścił skana intoxicate, więc nie wiem w końcu :P .
« Ostatnia zmiana: 08 Października 2008, 12:16:49 wysłana przez Sid »

bio_hazard

  • Gość
Odp: Afterfall w CD Action
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Października 2008, 12:20:24 »
Ano wlasnie... jak to z tymi skanami jest - hm?
Widze ze daliscie odnosnik do NMA - sprytnie, jakby co to nie my ;) Ale nawet jak skana z czasopisma umiescil tam sam Pan Kierownik (zinteresowani powinni wiedziec o kogo chodzi ;)) - to chyba raczej tez nie mial do tego prawa...?

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Afterfall w CD Action
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Października 2008, 12:55:34 »
Edit:
Na NMA zamieścił skana intoxicate, więc nie wiem w końcu :P .

W tym interesie (prowadzenie serwisu informacyjnego - jak 13S) trza być niezłym macherem bo inaczej wydymają cię bez mydła  :P

Nie wiem jak to jest z tymi kopirajtami na skany z czasopism. Może ekipa AF ma pozwoleństwo na to - nie wiem. Tym niech się martwią oni i NMA  ;D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Osioł

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Donkey Comix
Odp: Afterfall w CD Action
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Października 2008, 16:55:26 »
Hm...ja znam pewną akcję, która wydarzyła się w 2005 roku na stronie GTAReview. Takowa strona zamieściła skany recenzji GTA San Andreas i parę tygodni później sam Smuggler straszył ich sądem jeżeli nie wywalą tych skanów i nie przeproszą za kradzież.

Ale ta sytuacja nieco jest inna, skoro skan zamieścił jeden z twórców AfterFalla, to nie wiem jak to mogłoby się skończyć.

Deckard

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Afterfall w CD Action
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Października 2008, 21:35:26 »
Jeżeli autorzy zwyczajnie nie leją wody, to możemy spodziewać się dzieła przełomowego.