Autor Wątek: Maszyny i Motyle  (Przeczytany 3291 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Maszyny i Motyle
« dnia: 14 Marca 2009, 04:13:12 »
Bezpośredni link do newsa

-----



Na bazie podzespołów i modułów buduje się maszyny, które można uzbrajać i przezbrajać do nieograniczonej liczby zastosowań. Maszyny i Motyle uległy przezbrojeniu i zostały wyposażone w nowe podzespoły. Odłączyliśmy aparat mowy a przekaz emitujemy używając historii opowiadanych emocjami posługując się muzyką wygenerowaną z istoty biomechanicznej, człowieka sprzężonego z komputerem.

Dołóżcie do tego muzykę, która mnie osobiście kojarzy się zaawansowanymi produkcjami King Crimson, oraz doprawcie to amerykańskimi filmami propagandowymi z lat pięćdziesiątych. Że do zimnej wojny, atomowych lęków nie pasuje taka muzyka? No to pora zapoznać się z twórczością projektu Maszyny i Motyle, jakże dalece odbiegającej od standardowych wyobrażeń na temat muzyki w "klimatach".

Czwarta nad ranem, pora niby iść spać, choć w Trójce leci teraz "Noc Muzycznych Pejzaży", w której często gości podobna do powyższej muzyka. Dziwne, ale po przesłuchaniu dostępnych utworów Maszyn i Motyli odechciało mi się spać.

Jest dobrze i oby więcej :-)

# profil na MySpace - to tu posłuchacie ich muzyki.

# kanał na YouTube - fragment koncertu Music Bomb Atomic Party.

# strona zespołu Maszyny i Motyle
-----

Zespół będziecie mogli usłyszeć na żywo 21 marca o godz. 20.00 w Pubie Tawerna w Tychach, woj. Śląskie.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.