Autor Wątek: Inteligentne supermutanty..?  (Przeczytany 3048 razy)

Doonkult

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Czy tylko ja uwielbiam Benny'ego? :D
Inteligentne supermutanty..?
« dnia: 22 Marca 2013, 20:54:14 »
Jeśli coś przekręciłam lub źle zrozumiałam to mnie poprawcie.

Coś w jedynce było (chyba Mistrz albo Porucznik to mówił), że inteligentne mutanty powstają, jeśli człowiek nie został wystawiony na radiację czy jakoś tak... Więc dlatego szukali krypt... To dlaczego w trójce w krypcie (87, tak?) mutanty te nie były takie jak Porucznik czy tam Marcus? Znaczy się Fawkes tylko był. Znaczy się nazywam go jedynym inteligentnym bo tylko z nim da się jakoś dogadać...

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Inteligentne supermutanty..?
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Marca 2013, 08:28:47 »
Wszystkie mutanty były inteligentne, ale tylko w niewielu przypadkach mutacja za pomocą FEV powodowała wzrost inteligencji a nie jej obniżenie (FEV to wirus odpowiedzialny za mutację, radiacja tylko wpływała na ten proces ale wielu ludzi nie wiedziało o wirusie i obwiniano radiację). Supermutanci szukali krypt ponieważ ludzie z krypt nie byli skażenia dzikimi szczepami FEV ani poddani radiacji, a uważano że to właśnie te czynniki obniżają skuteczność kontrolowanej mutacji jaką stosował Mistrz. Zaś Fb3 to szajs i nie odnoś tego co się tam dzieje do serii, bo Bethesda lała sikiem falistym na dorobek klasyki.