Autor Wątek: Maly problem  (Przeczytany 4175 razy)

Pulczynski

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Maly problem
« dnia: 04 Marca 2013, 20:03:04 »
Czy da się jakoś przyspieszyć podróżowanie na mapie świata ? Bo u mnie trwa to tak długo ze z aroyyo do klamath 3 tygodnie podróżuje

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Maly problem
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marca 2013, 20:46:30 »
Łączysz się z kapitanem Kirkiem z "Enterprise" i teleportują Twojego bohatera w dane miejsce :zwr

A samochód już masz? :> Zresztą z Arroyo pieszo to się szło z parę dni, a nie tygodni-jak pamiętam. Jakiś bug? I jaki to w ogóle Fallout jest (wersja)?
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Pulczynski

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Maly problem
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marca 2013, 21:50:23 »
Heh ale zabawny jesteś :)
Tak na serio długo idzie. Jak miałem normalna wersje bez patcha to śmigał jak zły :) a z patchem to jak ślimak ;/ 5 min temu samochód zdobyłem to teraz jak żółw chodzi minimalna poprawa 

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Maly problem
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Marca 2013, 14:57:30 »
Yyy, patchem? Jak masz starą wersję z eXtra Klasyki (ja taką mam) to nie trzeba żadnych patchy, wersje cyfrowe odpadają, bo z założenia powinny być już spachowane do ostatniej możliwej wersji.
Jaką masz wersję gry a jakiego patcha?
Co do prędkości - to na braminie przejechałbyś szybciej niż w tydzień :P
Czyli gra za wolno chodzi na mapie czy za szybko mija czas podczas podróży?
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog

Pulczynski

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Maly problem
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Marca 2013, 19:17:18 »
po zainstalowaniu  patcha 2.1.2b ten co na forum z tłumaczeniem :)
bez patcha dobrze chodził :)
a teraz postać się wlecze po mapie zegar na mapie chodzi poprawnie ;/ wiec nie wiem czy to wina patcha czy kompa

szczypiorofix

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 308
  • To jest kura, panie generale!
Odp: Maly problem
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Marca 2013, 10:40:41 »
A co to za wersja gry i jaki ma numerek bez patcha? Może lepiej go nie instalować skoro było dobrze?
"Spoglądajcie często na swoje liczniki Geigera, dzieciaki. Tik-tik-tik, tak-tak-tak oznacza, że musicie stamtąd jak najszybciej spierdalać, a potem wziąć trochę Antyradu na wszelki wypadek." - Three Dog