Autor Wątek: Mad Max 4 - na wskroś multimedialny  (Przeczytany 3443 razy)

Smutny

  • Gość
Mad Max 4 - na wskroś multimedialny
« dnia: 06 Marca 2009, 15:50:59 »
« Ostatnia zmiana: 07 Marca 2009, 17:58:35 wysłana przez Squonk »

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: mm4 wtf
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Marca 2009, 16:07:42 »
Haha... szkoda tylko, że dzisiaj nie jest 1 kwietnia :/

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: mm4 wtf
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Marca 2009, 17:39:49 »
lepsze to niż odgrzewanie kotletów, właśnie akurat jestem po zobaczeniu Final Fantasy Advent Children (niedawno też widziałem disnejowskiego Dinozaura) i do animacji 3D jestem bardzo pozytywnie nastawiony, jest bardzo fajną metodą przedstawienia futurystycznego świata - dobrzy graficy, scenariusz i podłożony głos i może powstać super film ...

Smutny

  • Gość
Odp: mm4 wtf
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Marca 2009, 17:47:19 »
Chwila animacja 3d czy  obraz 3d oglądany przez okulary sprawiający ważnienie głębi [imax, krwawe walentynki?]
Szczerze to to własnie jest odgrzewanie kotletów.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: mm4 wtf
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Marca 2009, 17:53:30 »
animacja 3d, na filmwebie widocznie odkryli nagle technologie 3d  :P http://www.dziennik.pl/kultura/film/article335481/Nowy_Mad_Max_bedzie_animacja_3D.html

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Mad Max 4 - na wskroś multimedialny
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Marca 2009, 17:58:25 »
Bezpośredni link do newsa

-----

15 czerwca ubiegłego roku podaliśmy informację o tym, że zanim zostanie zrobiona czwarta część "Mad Maxa", to światło dzienne zobaczy gra komputerowa nawiązująca do filmu.

Jednak jak widać, pomysłodawca tego całego przedsięwzięcia (jak i poprzednich Maxów) - George Miller - nie jest w ciemię bity i po co ma sobie dwa razy dawać tą samą robotę. Lepiej pójść na całość i za jednym zamachem zrobić film, grę komputerową oraz co tam jeszcze w to wejdzie. I jak podał serwis FilmWEB, "maksiowa czwórka" nie będzie filmem aktorskim, ale animacją łączącą w sobie zachodnie technologie z japońskimi klimatami anime. Do tego całość zostanie zrealizowana w technice 3D.

Nie mówcie tylko, że jesteście tym zdziwieni czy rozczarowani. W końcu dziś półki sklepów komputerowych uginają się o gier "filmowo podobnych" - jak choćby Fallout 3 - pierwsza perspektywa i te sprawy, by lepiej wczuć się w klimat. Czemu więc nowy Mad Max nie mógł by nawiązać do tych koncepcji, a widz w kinie nie mógł by się poczuć jak na kanapie z padem od konsoli?

Cynk do newsa zapodał Smutny.
« Ostatnia zmiana: 07 Marca 2009, 18:01:07 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.