Autor Wątek: 'W mrok' - konkurs zapalniczkowy  (Przeczytany 4380 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
'W mrok' - konkurs zapalniczkowy
« dnia: 08 Listopada 2012, 01:51:00 »

Wraz ze zmianą stref czasowych, za oknem szybciej robi się ciemno. I zimno. I w ogóle nie przyjemnie. Tak, że nawet Schronka człowiek nie wygnałby z budy*.

Wyjście może być tylko jedno. Ogień, który zaniesiony do naszych serc rozświetli jego zimny mrok...

No dobra - nie będę się silił na jakiegoś drugiego Coelho, bo jeszcze to zaskoczy, ja się stanę sławny i nie będzie nikogo, kto by tu robił za ciecia. Dlatego z tego miejsca informuję Was, że w związku z premierą powieści Andrieja Diakowa "W mrok" Wydawnictwo Insignis ufundowało dla Was trzy zapalniczki z logiem Uniwersum Metro 2033.

W sam raz na ciemność, chłód oraz mrok.

Regulamin Konkursu W Mrok.

* -  Bo sam by został przez niego wygnany - takie to już psie prawo Schronków
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: 'W mrok' - konkurs zapalniczkowy
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopada 2012, 08:01:14 »
Ty, naczelny, weź ten artykuł co wywiad kiedyś z nami zrobili... Tam jest wszystko co człowiek mieć powinien i rozdajmy sobie te zapalniczki - bo w łapki zimno  :zima: bryyy
:fhr:
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: 'W mrok' - konkurs zapalniczkowy
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Listopada 2012, 00:33:10 »
Naszym brylowaniem w mediach to się mogą inspirować, ale mają pisać sami  :bnn :snd

 :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: 'W mrok' - konkurs zapalniczkowy
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopada 2012, 16:21:12 »
Takie ooo!

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: 'W mrok' - konkurs zapalniczkowy
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopada 2012, 13:54:20 »
A książki możecie wygrać tutaj: http://postapocalyptic.net/viewpage.php?page_id=647, że tak wejdę w paradę

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: 'W mrok' - konkurs zapalniczkowy
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopada 2012, 15:52:51 »
U nas w sumie i zapalniczki i książki są lub będą nadal do wygrania - bo whoojowa frekwencja była w tym pierwszym, a nie ma na razie możliwości, by to formalnie ogarnąć i przedłużyć. Więc korzystać póki okazje są  :ssnacz:
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.