Autor Wątek: Wersja językowa na Steam  (Przeczytany 7415 razy)

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Wersja językowa na Steam
« dnia: 19 Lipca 2012, 21:16:52 »
Szybkie pytanie i prosze o szybką odpowiedź bo na Steam jest właśnie przecena New Vegas i chciałbym kupić Ultimate Edition, a od odpowiedzi będzie zależało czy to zrobię.

Jaka wersja językowa jest dostępna za pośrednictwem Steam? W sklepie Steam niby piszą, że: "Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański", ale gry i tak nie da się kupić bez aktywacji na Steam, więc o co chodzi? Polskie pliki językowe są tylko na płycie? Jeśli tak, to jakim trzeba być idiotą, żeby tak to wymyślić?

Rorsarch

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Wersja językowa na Steam
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Lipca 2012, 21:24:08 »
Ja kupiłem jak był Flash Sale parę dni temu i wersja językowa polska jest na Steamie. W Library klikasz prawym przyciskiem myszki na tytuł, potem Properties, Language i wybierasz Polish. Oprócz tego jest angielski, czeski i rosyjski, tam też jest w pomarańczowej ramce na samym początku opisu, jakie języki są dostępne w regionie.
57. Doom oparty jest luźno na prawdziwych wydarzeniach, kiedy to szatan pożyczył od Chucka dwa dolary i zapomniał oddać.
GG: 16053025

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Wersja językowa na Steam
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Lipca 2012, 22:03:27 »
Kupowałeś stąd?
http://store.steampowered.com/app/2028016/
Bo tutaj w opisie są zupełnie inne języki i nie wiem czy po prostu opis jest zły czy ja źle patrzę.
« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2012, 22:32:42 wysłana przez Adam »

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Wersja językowa na Steam
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Lipca 2012, 23:06:02 »
Ściągniesz sobie później spolszczenie i wrzucisz do gry. No problemo.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rorsarch

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Wersja językowa na Steam
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Lipca 2012, 23:35:44 »
Kupowałem tę samą wersję, informacja o języku jest przy podstawowej wersji F:NV http://store.steampowered.com/app/22380
EDIT: Aczkolwiek rozszerzenia są domyślnie w języku angielskim, niezależnie od wersji językowej jaką ustawisz na Steamie. Żeby były spolszczone, po uruchomieniu menu F:NV przez Steama, klikasz w Pliki Danych a potem zaznaczasz pliki o nazwach: DeadMoney_lang.esp, GunRunnersArsenal_lang.esp, HonestHearts_lang.esp, LonesomeRoad_lang.esp, OldWorldBlues_lang.esp.
Pomimo moich wspomnień z modowaniem z Morrowinda, gdzie była identyczna sytuacja z wgrywaniem dodatków i modów, teoretycznie powinno zaznaczyć się wszystko, ale wydaje mi się, że plik FalloutNV.esm zawiera w sobie DLC w języku angielskim, bo bez aktywacji plików ***_lang.esp, z zaznaczonym jedynie FalloutNV.esm miałem zawartość dodatków po angielsku a resztę spolszczoną.
« Ostatnia zmiana: 19 Lipca 2012, 23:51:37 wysłana przez Rorsarch »
57. Doom oparty jest luźno na prawdziwych wydarzeniach, kiedy to szatan pożyczył od Chucka dwa dolary i zapomniał oddać.
GG: 16053025

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Wersja językowa na Steam
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lipca 2012, 11:24:32 »
Dzięki za pomoc ;)