Autor Wątek: Radio Vicka - zamknięte drzwi (?)  (Przeczytany 10834 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Radio Vicka - zamknięte drzwi (?)
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Lipca 2012, 13:59:07 »
Może mam sklerozę bo w temacie nie siedzę od dawna, ale czy przypadkiem nie wystarczyło im dać jakiegokolwiek radia? A poza tym skoro sam przyznajesz Pepperdwf że w grze masz jakieś bugi (np. ten z karabinem) to nie łatwiej założyć że i tu pojawia się bug, niż imputować złą wolę innym forumowiczom? Nie przypominam sobie by taki bug był częsty, więc się nie dziw się że forumowicze nie wiedzą jak się do niego odnieść.. gdyby to był np. bug z Bombkill'em to mógłbym ci coś doradzić (swoją drogą stosuj lepiej Stimkill jeśli już musisz), a tak to i ja ci nie pomogę poza stwierdzeniem byś sprawdził czy masz najnowszego patcha (uwaga może ci to skopać save'y więc uważaj).

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Radio Vicka - zamknięte drzwi (?)
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Lipca 2012, 14:07:16 »
Miałem kiedyś takie kwiatki typu "Postać obrywa krytycznie, nie odnosząc obrażeń i ginie" w odniesieniu do kretoszczurów czy czegoś podobnego. Ale tamta wersja gry była zabugowana, np. nie dało się wybrać dokładnego miejsca przy wchodzeniu do lokacji, albo nawet w ogóle się nie dało do niektórych wejść. Nie pamiętam dokładnie.

Napisz jaką masz wersję gry.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Pepperdwf

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Radio Vicka - zamknięte drzwi (?)
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Lipca 2012, 15:22:33 »
Fallout 2 1.02.27.3 RP 2.1.2b PL  SFALL 2.12a  - to moja wersja gry, czy jesy jakas nowsza?
miałem taką sytuację, że rabusie napadli na karawane. ochrona karawany waliła do rabusiów z rifle'ów i waliła do nich dopóki nie wkroczyłem do akcji - ciagle trafiała ich, ale za 0 dmg. ten bug troche mnie męczy bo chcialem zrobic snipera :(



OK! przeinstalowalem gierke i jest git.

przy okazji : wiecie co zrobic jesli niektore perki wyswietlaja mi sie po angielsku a niektore po polsku?
« Ostatnia zmiana: 13 Lipca 2012, 16:05:42 wysłana przez Pepperdwf »

soq

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 92
Odp: Radio Vicka - zamknięte drzwi (?)
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Lipca 2012, 17:43:58 »
Miałem kiedyś takie kwiatki typu "Postać obrywa krytycznie, nie odnosząc obrażeń i ginie" w odniesieniu do kretoszczurów czy czegoś podobnego.

to to nie jest bug. to tak zwany smiertelny krytyk. czesto np. walczac wręcz i uderzysz kogos w głowe pojawia się "zadjesz 0 obrażeń, jednak cios był tak mocny iż czaszka nie wytrzymuje i peka" czy jakos tak. czesto wystepuje z czlowiekem demolka.

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Radio Vicka - zamknięte drzwi (?)
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Lipca 2012, 01:27:10 »
One hit K.O.