Autor Wątek: Konkurs memowy na KARALUCHU  (Przeczytany 3318 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Konkurs memowy na KARALUCHU
« dnia: 04 Maja 2012, 01:16:09 »

Bez większych wstępów i zagajeń informujemy, że kultowy sklep internetowy z wyposażeniem na wypadek końca świata - KARALUCH - ogłosił konkurs, w którym można wygrać lekko używaną łódź ratunkową chińskich pilotów myśliwców, osobiście testowaną przez samego kierownika sklepu na życzenie producenta.  

Co trzeba zrobić?

- zostać fanem sklepu Karaluch.com.pl na Facebooku*,
- utworzyć mema/demotywatora oraz zamieścić go na facebookowej stronie KARALUCHA,
- mem/demotywator powinien być oczywiście w temacie Wszystko na wypadek końca świata :-)

Konkurs trwa do 31.05.2012, nagrodę zgarnie najlepsza praca, a możne je wysyłać jak i zagadnienia formalne poruszać poprzez kontakt mejlowy na adres karaluchshop@gmail.com.

 

A co my mamy do tego spytacie się? Postanowiliśmy ufundować nagrodę dodatkową w postaci książki Magdaleny Kamińskiej "Niecne memy. Dwanaście wykładów o kulturze internetu".

Więc do dzieła!

* - przy okazji także naszego profilu na Facebooku ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Konkursowo - rabatowo na KARALUCHU
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Maja 2012, 03:01:30 »

Już tylko dziś możecie rozkminiać i jak najszybciej wysłać swoją pracę - mema o tematyce postapokaliptyczno-surwiwalowej - na konkurs, zorganizowany przez sklep  KARALUCH. Nagrody są naprawdę wypasione, gdyż do zdobycia jest łódź ratunkowa -  wiadomo, że wodokalipsę trzeba jakoś przetrwać - oraz książka Magdaleny Kamińskiej "Niecne memy. Dwanaście wykładów o kulturze internetu". To na wypadek ataku, który przyjdzie ze strony internetu. Znaczy dziwnych rzeczy, a w sumie to często się tam panoszącej głupoty.

Dotychczas nadesłane możecie obejrzeć konkursowej galerii.

Przy okazji przypominamy o 5% rabacie w KARALUCHU dla czytelników Trzynastego Schronu. Wielkiej filozofii, właściwie to żadnej nie ma by go otrzymać. Szczegóły znajdziecie na naszym forum.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Konkurs memowy na KARALUCHU
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwca 2012, 13:50:08 »

Co to jest internetowy mem to każdy - korzystający na co dzień z internetu - powinien wiedzieć. A jak nie, to ja mu tego nie wytłumaczę, choć też w sumie wiem. I nie, że wiem, ale nie powiem, tylko wiem, ale nie wiem jak to w prosty sposób powiedzieć. Rysunek, zmontowana grafika z jakimś hasłem, przekazem, mottem, mądrością (głupotą) - no OK. Ale ta mini-definicja i tak nie oddaje sensu całości sprawy.

Dlatego ciekawie się złożyło, że zaprzyjaźniony z Trzynastym Schronem surwiwalowy sklep KARALUCH zorganizował konkurs, w którym trzeba było wykonać właśnie mema o tematyce końcowo światowo - surwiwalowej. A jako, że my mieliśmy na stanie do przekazania naszym czytelnikom książkę Magdaleny Kamińskiej "Niecne memy. Dwanaście wykładów o kulturze internetu" to jak tak przysłowiowa żaba, podłożyliśmy nogę Schronka do kucia.

Rachu ciachu, miesiąc minął, a zwycięską została praca nadesłana przez Krzysztofa Lisa, dość gorzko, brutalnie wręcz, ale szczerze podchodząca do tematyki surwiwalu. No nikt nie mówił, że postapo jest łatwe ;)

Zajrzyjcie także:
- Zwycięska praca.
- Konkursowa galeria.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.