Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Październik 19, 2018, 07:08:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Walenie w Internecie  (Przeczytany 1681 razy)
Adam
St. sierżant
*

« : Kwiecień 17, 2012, 20:41:50 »

Co prawda niezbyt w klimatach, ale w późniejszych odcinkach będzie poruszony temat "broni masowego rażenia" (z należną mu powagą, oczywiście  Czyść Schronkowi budę), więc pomyślałem, że mogę się zareklamować. Wszystkich, którzy jeszcze nie wyrobili zalecanej dziennej dawki głupoty, zapraszam.

Nie wiem czy w ogóle da się wyświetlić obrazek w prawdziwej wielkości, więc jedynym sposobem jest otworzenie go w nowym oknie i powiększenie do rzeczywistego rozmiaru, tak żeby dało się cokolwiek przeczytać. Adres komiksu znajduje się w obrazku. http://karmadlawaleni.tk
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2012, 20:43:35 wysłane przez Adam » Zapisane
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #1 : Kwiecień 20, 2012, 18:44:33 »

Głupie to...  Wyjebka!

Bez sensu to... Wyjebka! Wyjebka!

Ale śmieszne, skoro się roześmiałem  Ordynus? Ordynus? Ordynus?

Więcej postapo!!! I walenia!!!!!! Znaczy waleni  Zwyrol

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Adam
St. sierżant
*

« Odpowiedz #2 : Kwiecień 25, 2012, 17:56:35 »

Więcej postapo!!! I walenia!!!!!! Znaczy waleni
Budowa broni masowego rażenia rozpoczęta w 7. odcinku. Na jej zastosowanie i zniszczenie sporej części świata oraz kryzys energetyczny trzeba niestety poczekać do 47. Wink

Wątek edukacyjny - zauważcie poprawne zastosowanie kropki w liczebnikach porządkowych, czego zwykle z lenistwa nie robię  Ale upał...

A teraz pora zmykać,  Pizza - fuck yeeah!!! wzywa.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!