Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Październik 19, 2018, 07:15:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Będzie kontynuacja Wasteland?  (Przeczytany 1755 razy)
Pilarious
Porucznik - Redaktor
*

Mister Handy

« : Luty 17, 2012, 00:53:21 »

Brian Fargo, twórca pierwszych Fallout'ów, idzie w ślady Tima Schafera - przy pomocy serwisu Kickstarter chce zebrać pieniądze na produkcję kontynuacji protoplasty serii Fallout, który powstał w 1988 roku. Planowo Fargo i jego studio inXile Entertainment potrzebują minimum miliona dolarów na stworzenie sequela Wasteland i podchodzą do tego poważnie mimo iż podobno na razie pracowali w sumie 48 godzin nad pomysłem. Gra ma być drużynowym RPG z widokiem izometrycznym zaś platformą docelową ma być PeCet (nie wykluczone są też porty na iPada i iPhone'a). Ponadto Wasteland 2 ma wzorować się w jak największym stopniu na pierwszej części. Zbiórka pieniędzy od fanów ma się rozpocząć w przyszłym miesiącu.

mbwrobel
St. kapral
*

« Odpowiedz #1 : Luty 18, 2012, 01:45:44 »

Jeśli daliby jakąkolwiek gwarancję, że wydadzą to szybciej, niż SWOJEGO Fallouta 3, to już bym szykował kasę. Niestety obawiam się, że moje dzieci (wnuki?) mogą nie wsiąknąć w ten świat w takim stopniu, jak ja. Chociaż - będąc na emeryturze może nawet będę miał więcej czasu na granie...
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #2 : Luty 19, 2012, 01:38:18 »

Linek zapodany przez kolegę powyżej w mejlu do nas - wklejam z kronikarsko formalnego obowiązku ---> http://www.cdaction.pl/news-25009/wastelands-brian-fargo-tworzy-kontynuacje-protoplasty-fallouta-z-pieniedzy-graczy-.html

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #3 : Luty 19, 2012, 10:51:48 »

W sumie ciekawy choć bynajmniej nie najnowszy pomysł na finansowanie produkcji niezależnych... w ten sposób np. finansowane budowę fabryk Volkswagena i w zamian za wykupione kupony miało się otrzymać samochód... oczywiście warto podkreślić tu słowo miało. Metoda ta więc pozostaje na tyle skuteczna na ile wiarygodni są organizatorzy zbiórki, choć prawie mogę się założyć że prędzej czy później wybuchnie z tego afera gdy ludzie otrzymają bezwartościowy produkt, lub nie otrzymają go w ogóle.
Kamilos
St. sierżant
*

« Odpowiedz #4 : Luty 20, 2012, 13:04:32 »

Kontynuacja gry już była pod tytułem Fountain of Dreams.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Trzynasty Schron na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!